Sinkl
15.07.15,18:38
Dobrý deň - som laik do PC a preto by som Vás chcel poprosiť o pomoc. Mám stolový PC s windows 7. Doteraz išiel krásne rýchlo, no už tri dni nejde. Problém je v tom, že ak spustím google chrom alebo mozila a zadám nejakú stránku - presmetuje ma na úplne inú, (hru, reklama apod.) Strašne seká, ide pomaly. Dal som to prehľadať antivirusovým programom kaspersky internet security našlo (neviem presny nazov - nezapísal som si) trojan script.... , spustil som opravu, čistič (cclener) program pre vyhľadanie malware. Nič sa nezmenilo - stále mi to ide nanič - mám to stále v pc. Čo s tým? Prosím poraďte.
misoft
15.07.15,16:45
Použiť https://www.malwarebytes.org/antimalware/ - úplný sken. Čo nájde do truhly a potom z nej vyšmariť.
Skontrolovať v prehliadačoch v Možnosti: aká je nastavená domovská stránka. Zakázať vyskakovacie okná. Zakázať cookies (povoľovať len pri práci, pri ukončení prehliadača dať vymazanie cookies.
Sinkl
06.08.15,19:15
Ďakujem krásne - pomohlo to. Antimalware našiel malwery - odstránil a pc zase ide v pohode. Ešte raz vďaka.
misoft
07.08.15,10:19
Nemáš za čo....