Draženko
18.07.15,20:10
Ahojte, potrebujem poradiť. Nepamätám si heslo do google účtu, mail na obnovenie mám už niekoľko rokov zrušený, na mobil mi nepríde žiadna správa a odpovedať na otázky ohľadom účtu neviem, lebo si vážne nepamätám presný deň, mesiac a rok kedy som si účet založila, alebo kedy som sa tam posledne prihlasovala. Už vážne neviem, čo mám robiť. Viete mi niekto poradiť?
misoft
18.07.15,18:48
Heslo nevieš, mail zrušený, mobil asi od založenia účtu nebol ešte zaznačený na účte.
Používaš poštu v G-maili? Ak áno - tak je to aj Google účet.
Nepoužívaš G-mail?
Jediná rada - nový účet.
KoxXxo
18.07.15,20:02
skús si znovu založiť taký istý mail, ktorý si mal na obnovenie účtu
Kabaka123
24.07.15,09:04
toto mi napadlo tiež :) ale možno si ani nepamätá aký mala mail na obnovu účtu:)
Kabaka123
24.07.15,09:05
tak tak tak:)
misoft
24.07.15,13:01
Na Google účet je dosť "trvalý"..... stačí, aby mal G-mail a to je vlastne ten účet - do celého Googlu a jeho aplikácií (Earth, Maps, Youtube, Google+, Disk Google, Fotky ....)
Kabaka123
24.07.15,17:36
veď ja sa nehádam... však rada už odznela... založiť email, ktorý bol uvedený na obnovu účtu.... a poslať si tam heslo... jednoduché... a je to práve preto, že google google obsahuje viac aplikácií ako si už uviedol...
korela
25.07.15,05:59
Keď si neviem na niečo spomenúť, nepadnem do paniky, nechám to tak, mozog mi info vyhodí niekedy už po hodine, ale max. do dvoch dní.
Naposledy tiež heslo, niekto sa mi tam dobýjal, tak som v priebehu dvoch minút zmenila na dvoch adresách heslá. Takto fungujem ja.
Dcéra sa tiež chcela dostať do schránky, kde dlhšie nebola, celá zúfalá, vtedy jej pomohol brat, že v akom období si účet založila....a on jej na to okamžite povedal, že to bude najskôr ...., aj veru bolo.
Nespomenieš si ty na svoju dobu založenia, či to nebude mať nejakú spojitosť? Alebo požiadaj pekne mozog, myseľ, aby ti pomohol. Daj vedieť. Nerobím si vtipy. Nesiľ to, nechaj tomu voľný priebeh.