Asarin
25.07.15,19:45
Zdravím
Mám problém s tým že mi z ničoho nič prestal ísť zvuk na PC ... reproduktory som skúšal aj na inom pc (aj na mobile) a idú v pohode čiže problém bude iba v PC a neviem čo s tým ďalej snažil som sa po-aktualizovať čo to šlo a nič nepomohlo...
Keď dám spustiť napr. mp3 tak mi ukazuje že sa prehráva hudba ale nič nepočuť...
Mám Vistu 32-bit
misoft
25.07.15,18:15
Aktualizoval si ovládače - ako píšeš - a ktoré? Pretože tam máš dve zvukové zariadenia Realtek - čo je samotná zvuková karta a nVidia - čo je grafická karta s integrovaným zvukovým čipom. Ak si aktualizoval len nVidiu - Realtek nebol aktualizovaný.
Dva postupy, každý iný.
A) Vráť sa v čase - nejaký skorší bod obnovy. Do doby, kedy to fungovalo.
B) Urob si bod obnovy.
Odober zvukové zariadenie Realtek. Reštart. OS by buď mal detegovať nVidiu, alebo hlásiť nové zariadenie - Realtek a inštalovať ovládače.
Asarin
26.07.15,09:18
Aktualizoval som vsetko čo sa nachadza medzi zvukov. Ovladačmi.... medzi bodmi obnovy som mal 4 možnosti ale s rovnakého dňa, ktory bol po tom čo mi prestal isť zvuk...žiaden bod obnovy s obdobia pred som nenašiel...
misoft
26.07.15,13:42
Ak to nejde ani tak, potom opäť dve možnosti:
A) Tak podľa typu ZK _Realtek, OS si nájdi ovládače, stiahni a ulož. Potom v Správcovi zariadení odober zvukovú kartu. Reštart. Pri reštarte sa zistí nový hardware - ZK - a bude chcieť inštalovať, pridať nové zariadenie, vyhľadáš buď v totzname Realtek, alebo ešte lepšie - vyhľadáš ten ovládač, ktorý si si stiahol.
B) ZK je OUT - poškodená....