RagnarEvil
29.07.15,14:16
Dobrý deň
Dneska ráno som normálne zapol notebook, ale keď som sa chcel pripojiť na internet tak som zistil že mi nezobrazuje Wi-FI siete aj keď som mal Wi-Fi zapnutú. Tak som si na mobile vyhľadal ako riešiť tento problém a našiel som že potrebujem odinštalovať a zase nainštalovať sieťový adaptér. Tak som podľa pokynov odobral sieťový adaptér z komponentov počítača (nie FYZICKY!) a keď som podľa ďalších pokynov mal vyhľadať zmeny v hardware tak sa mi začal inštalovať nejaký software ovládača na PCI Zariadenie. Po asi trock sekundách my vypísalo že sa ovládač nenainštaloval: "Nebol nájdený ovládač". Potom sa re-freshne list komponentov a to je všetko. Stále nenašlo adaptér. Tak som zasa na mobile hľadal ako to nainštalovať naspäť ale moc som sa nedozvedel. CD-čko nemám, skúšal som aj sťahovať zo starého stolného PC drivery a aj inštalačku (ako na CD) ale nič. Aj som obnovil systém kedy to bolo OK, ale stále nič. Neviete ako ho nainštalovať naspäť?

Predom ďakujem.
misoft
29.07.15,12:48
Značka a typ NB. OS (64 alebo 32 bit). Zistiť, čo za sieťový adaptér máš v NB (napr. Aida to zistí).
A potom na stranku výrobcu NB - hľadať WLAN, WIFI alebo niečo podobné drivery pre svoj adaptér a OS. Stiahnuť, uložiť (i na USB sa dá). Ak ti nainštalovalo iný ovládač (a preto to nejde), opäť odobrať. Reštart. Zistí nový HW, dať inštalovať z iného zdroja (nie automaticky) a podstrčíš ten, ktorý si stiahol.