Mirco12
04.08.15,15:22
na novom asus g771 nefunguje podsvietenie klavesnice, resp. kl. skratka fn / f3, f4, pocas instalacie svietila tak som ju vypol fn / f3, od vtedy nesvieti, pri spustani preblikne, teraz ma win 10
ďakujem za kazdu radu
Nandrolon
04.08.15,13:59
Problem je win 10. Ale nie ze sa dokakas a ho odinstalujes.
Na zaciatok inicializuj BIOS.
Vojdi do neho a daj defaultne nastavenia a uloz odid z neho.
Ak nepomohlo, daj aktualizovat win, teda windows update. Urcite mas v notasi este aj nejaky program od vyrobcu na aktualizaciu ovladacov, skus aj ten.
Ak sa nic neudeje, nechaj to tak, zachvilu sa vsetci vyrobcovia softu zobudia a zacnu hufne aktualizovat svoj HW + aj WIN 10 sa bude liecit z porodnych bolesti...
Mirco12
04.08.15,17:15
bios som dal aktualny, win je aktualny, spravca zariadeni tvrdi ze ze ovladac klavesnice je aktualny, na stranke asus som nic nenasiel, v manuali pre istotu klavesy f3,4 pre istotu vynechali, sak keby nieco mam baterku .... :)
Nandrolon
04.08.15,17:21
Ostava nam uz len cakat... Ja cakam mimochodom u fujitsu pi3660 tiez na aktualizaciu aktivnych Hot klaves a Fn skratiek :-)) ale reset biosu mi vyriesil problem so zapnutim wifi, ktora nesla zapnut ani hardwarovo a ani softverovo. Vypinac vo Win mi stale skakal do polohy vypnute... :-))
misoft
04.08.15,19:39
Keďže máš ASUS - na tzv. Hot Keys majú utilitu ATK Package - buď aktualizovať utilitu, alebo skús spustiť v príkazovom hcontrol.exe, prípadne nájsť v prieskumníku "hcontrol" a spustiť - často sa spúšťa pri štarte len hcontroluser, čo nenaštartuje práve tie špecifické klávesy...
Mirco12
07.08.15,09:17
dal som vyhladat atk, hned mi to vyhodilo ci chcem zapnut atk screen display, a je to
ďakujem
susi206
03.11.15,20:17
Mimoriadne to pomohlo aj mne. Mala som ten isty problem. dakujem!!!!