mathiasss
06.08.15,12:33
Notebook: Compaq - presario CQ-56 120-sc. Cez windows update mám možnosť nainštalovať si beta verziu win 10. Problém je v tom, že keď inštalácia dosiahne úroveň cca 75% tak obrazovka iba stmavne a nedeje sa nič. Čakal som aj viac než hodinu a nič sa nedialo iba tmavá obrazovka pričom pc nereagovalo na nič nech som stlačil akúkoľvek klávesu. Jedine čo som mohol urobiť bolo to, že som podržal tlačidlo napájania a na chvíľu sa zdalo, že sa dali veci do pohybu. Potom sa mi pc reštartovalo asi 5x s tým, že sa pokúša o obnovenie inštalácie a nakoniec mi vyskočila hláška, že systém windows sa obnovuje do predošlej verzie. Skúšal som to 2x. Raz zo zapnutým AV programom a po druhý raz s vyp. štítmi. S doterajším pátraním po nete viem, že do microsoftu sa volať neoplatí pretože ma doporučia na výrobcu notebooku. Výrobca notebooku má zakaznícky servis ale myslím, že je spoplatnený. Za každú radu ďakujem.
misoft
06.08.15,10:49
Beta verzia Win 10 neexistuje!
Od 29.7.2015 je cez Windows Update dodávaná jedine legálna a plná verzia Windows 10.
Takže tvoje vyjadrenie, že máš možnosť inštalovať beta verziu je NEZMYSEL!
A tu je polopatistický textovo-obrazový návod, ako nainštalovať:
http://www.zive.cz/clanky/jak-nainstalovat-windows-10-navod-krok-za-krokem/sc-3-a-179228/default.aspx
Kabaka123
06.08.15,11:38
hlavne pozri toto... celá téma venované len win 10

http://www.porada.sk/t267205-windows-10-a.html
Napisy
11.08.15,15:27
neinštalovať, počkať minimálne rok, je to SPY-OS
misoft
11.08.15,15:30
SPY OS pre tých, ktorí chcú Express Install - bez možností zakázať niektoré nastavenia.
Ale s tým "počkať" - to máš pravdu - aspoň pár mesiacov - do tej doby budú vychytané i chyby, ktoré ešte existujú....
Wotan
12.08.15,05:11
Napisy: pokial pouzivas gmail, facebook ci vseobecne internet, aj tak uz o tebe davno vsetko vedia.. sa neboj ze Win 10 ti neda spat :) Ja ho pouzivam, vypol som si neziaduce nastavenia a som uplne spokojny... samozrejme niektore sluzby ako posta atd. este je potrebne vylepsovat, ale uplna spokojnost zatial...
Wotan
12.08.15,05:12
misoft: tie nastavenia sa daju kedykolvek zmenit, nielen pri instalacii... aj ked das express install, neskor si to mozes zmenit.. ale ano, s tymi chybami mas pravdu, ale ked kazdy bude cakat, tak nebudu mat feedback ze co vylepsit... takze par veci som im uz poslal
misoft
12.08.15,09:20
Zmeniť môžeš - neskôr - ale do tej doby už majú všetko, čo potrebujú. A niektoré i tak potom nezmeníš....