lucifer66
06.10.15,15:03
stiahol som 3D film do pc, pc pripojil na pc a pustil v nejakom prehravaci kde mi spojilo obrazi, ale cez okuliare z imaxu nevidim ziadne 3D, mal som nejake z casopisu cerveno modre, tam to bolo 3D po mensich nastaveniach v prehravaci bino, ale bolo to ciernobiele... s okuliarame z imaxu nesli ani 3D videa v youtube, viete poradit nejake okuliare co budu ffungovat? premietacka ma 3D mody ale tie nefungovali... premietacka je optoma HD26.
misoft
06.10.15,14:20
Tu je téma o tomto - http://www.porada.sk/t270998-je-mozne-aby-v-stiahnutom-3d-filme-bol-obraz-po-zvislej-linii-rozdeleny-na-polovicu.html
Nie je totiž 3D film, ako 3D film.
A okuliare z Imaxu sa nehodia na sledovanie televízie.
A pokiaľ v PC nie je špecializovaný prehrávač pre 3D - tak ti to 3D NEPREHRÁ. Na takéto je potrebná kvalitná GK + miesto, odkiaľ sa to púšťa s vysokým dátovým tokom.
lucifer66
08.10.15,09:21
ale ja nechcem pozerat 3D na TV, ja som si stiahol film 30giga 3D napr. pirati z karibiku.. pustil som si ho napr cez vlc kde mi spojilo obrazy... ale ked som na to pozeral cez papiervo modro cervene ouliare tak nic, cez imax okuliare uplne nic,a ked som cez prehravac bino zmenil vystup skliciek tak cez tie papierove to bolo 3D, ale bolo to ciernobiele... na platno mi premieta normalne kopiu toho co je na pc... a ti emody co ma premmietacka 3D tak to neviem , youtube je plne 3D videii.. mne nejde o 3D telku cisto len obraz na pc ked je taky rozmazany spojeny ze cez ae okuliare mam na to pozerat?
misoft
08.10.15,14:50
Počul si niečo o synchronizácii 3D okuliarov a 3D obrazovky?
A) na takéto prehrávanie potrebuješ omnoho vyššiu obnovovaciu frekvenciu. Koľko ti dáva tvoj monitor? 60Hz? Na 3D potrebuješ min. 100Hz!
Ak to bolo zobrazene anaglyph - tak tie tvoje papierikové okuliare neboli pre toto určené.
Na PC NIKDY nezobrazíš cez VLC 3D obraz!
lucifer66
09.10.15,15:10
a ako to mam spravit aby to slo? ... premietacka je 3D ale ona len premieta to co je na pc, mam este nejaky blu ray LG ale to som koli hudbe to je zvuk z premietacky napoeny do toho zariaenia... ako mam teda pustit 3D stiahnuty film aby mi siel a ake okuliare potrebujem?