solide
08.10.15,10:27
ahoj, chcel som poprosit o radu. Planujem vo svojom notebooku vymenit disk za vacsi a na novom disku nainstalovat opat /win7/. Chcem si potom do cisteho Outlooku preklopit stare udaje /adresar, spravy/ z povodneho Outlooku. Neporadi niekto ako na to? Musi sa potom v novom outlooku opat vsetko /nastavovanie kont/ rucne nastavovat, alebo sa to da nejako preklopit zo stareho disku na novy ako to bolo u Outlooku Express, t.j. ze skopirujem polozky stareho uloziska programu na nove?Ak ano, ktore? Ako som pisal potreboval by som preklopit: nastavenie konta, adresar a spravy. Dakujem za dobre rady. J
request
30.11.15,20:28
Ahoj, tak to musis vo svojom adresari odzalohovat subory s koncovkou pst . moze to mat tvar outlook.pst . Spravidla to najdes vo svojom c:\uzivatelia\meno. Potom si to prenesies na iny PC, a po nakonfigurovani PC, ich nakopirovat do adresara a nastavit Outlook. Je nutne povedat, ze zalezi aj na verzii Outlooku.
sthruska
01.12.15,08:39
Osobne mám adresár so súbormi *.pst na disku D. Ako všetky svoje dáta. Tak sa nemusím obávať, že páde OS alebo výmene disku o niečo prídem.
Po výmene OS či disku len musím každému programu nastaviť správnu cestu (Word, Excel, Outlook...). Ale to stojí zato.
mecky
01.12.15,10:01
v tomto nevidim nejaky zmysel okrem toho ze napr pri reinstalacii nemusis kopirovat data hore dole, ked padne iba OS tak data na zostanu, ked odide disk tak D moze odist takisto ako C :)
sthruska
01.12.15,10:19
Keď mi padol OS (update, dobabral som čosi, vírus...), tak som prišiel o všetko na systémovom disku.
Disk padne výnimočne. OS častejšie:) Teraz sa to už tak často nestáva ako v minulosti.

"ked padne iba OS tak data na zostanu"

Ale toto tvrdenie nie je väčšinou pravdivé.
Pozn. Zálohy mám minimálne na troch miestach.
mecky
01.12.15,12:30
ale je pravdive, inak by som mal velmi vela smutnych zakaznikov keby po pade systemu pridu o data

ina vec je ked system padne vinou vadneho disku, par ich tu mam co sa tvaria ako plne funkcne ale su to casovane bomby, tu ale tiez nieje rozdiel v tom ci je to disk na system alebo iba na data, iba pri systemovom je pravdepodobnost ze sa to prejavi (ovela) skor