misomiso
09.10.15,10:22
Viete mi niekto poradit dobreho spravcu domen a wehbosting? Kvalita sluzieb a hlavne zakaznickeho servisu u toho nasho (kedysi renomovaneho) uz dosiahla absolutne dno.

Nam na tom bezi celkom bezny web a na druhej domene e-shop. Nic mimoriadne.

Doppnenie otazky - Preco si to este komplikovat hostingom v zahranici? Mne by uplne stacilo, keby isli bezne trivialne funkcie tak ako maju. Napriklad nemozem si aktivivat automaticku odpoved na e-mial, pretoze si tym paralyzujem schranku. Nefunguje ochrana pred zacyklenim, takze mi pride 30.000 automatickych mailov za noc a to je koniec, riesi sa to potom cele doobedie a kedze maju zakaznicky servis doby kammennej, tak aj tak musim nakoniec zmazat obsah celej schranky.
Consultix
10.10.15,11:56
Preco mas poziadavku, ze to musi byt SK hosting? Iny dovod okrem zvysovania HDP? :)
BTW, co by malo bezat na tom hostingu? Tiez to nie je vzdy uplne jedno...
Chces shared, alebo VPS?
Consultix
10.10.15,23:28
Neviem koho so tym myslel, osobne mam hosting uz dlho v zahranici a nikdy som s nimi nic riesit nemusel, vzdy vsetko fungovalo. Platim nejakych 56USD za polrok, mam neobmedzeny pocet mailov, domen, databaz... Urcite je tam nejake kapaictne obmedzenie na ulozisku, ale v zivote som to nemusel riesit... A zatial sa mi nestalo, aby som nieco nevedel (nemal moznost) si nastavit. A to teda casto vymyslam a spekulujem...