republic12
14.10.15,09:36
Dobry den mam dany problem:

Chcem si zalozit paypal ucet na predaj cez e-bay,no ked som chcel nahodit IBAN ucet tak mi tam vypisalo ze tento ucet uz je priradeny k inemu paypal uctu(kt.som davno nepouzival a neviem k nemu ani mail ani heslo) cize ma to nepusti dalej.Kartu mam Visa Electron z tatrabanky na ten ucet , ktoreho IBAN mi nechce zobrat(vcera som si bol po tuto novu kartu nakolko stara uz vyprsala).

1.Je teda mozne si zaslat peniaze na ucet aj ked tento ucet v kolonke bank account nevyplnim?(prostrednicstvom karty , kt. je viazana s uctom).

2.Ak to nebude mozne mozem prijmat platby z ebayu aj tak ?
3.Ak by som prijal platbu z ebayu na ucet bez bank.uctu mozem tieto peniaze preposlat na iny paypal ucet ?

4.Ak by nebolo mozne posielat peniaze na iny paypal ucet.Mozem si napriklad poslat peniaze na bwin cez ich stranku, kt. ma presmeruje na paypal?

5.Posle mi paypal overovaci kod na ucet iba ak zadam udaje z karty?

Vopred pekne ďakujem za odpovede.
duves
14.10.15,09:00
1.nepošleš, 2.toto neviem presne, asi ano, 3.ano, 4. čo je bwin?, 5. treba zadať udaje ku karte, inak nevygeneruju overovací kod
republic12
14.10.15,09:06
Bwin je stavkova spolocnost.No prave som sa pozrel ze nemaju platbu cez paypal v ponuke. Tak teda ked nebudem moct poslat peniaze na ucet nevedeli by ste mi poradit neaky portal,e-shop hocico kde presmerujem peniaze z paypal bez bank. uctu ?
duves
14.10.15,11:09
neviem, jedine na kamoša :-)