Ingrid 051209
19.10.15,20:43
Mám tablet Prestigio PMT 3037 3G. Nainštalovala som si doňho navigáciu Sygic, no neviem si to presunúť na SD-kartu, nakoľko mapy sú veľké a mne už v pamäti, nezostalo miesta. Poradte prosím, ako sa to dá presunúť. Ďakujem vopred,ingrid.
buchač
19.10.15,18:48
Postup :

http://magazin.navigaciavmobile.sk/tipy/ako-presunut-aplikaciu-a-mapy-sygic-z-vnutornej-pamate-na-sd-kartu/

--------------------------------------

Druhá verzia je vymazanie všetkého súvisiaceho so Sygicom a následne zopakovanie inštalácie priamo na kartu.
misoft
19.10.15,18:55
Neviem ako Prestigio, ale každý tablet by mal mať funkciu Nastavenia. V nej by malo byť Aplikácie. Tam je zoznam všetkých nainštalovaných aplikácií (i ten Sygic) - stačí na to kliknúť (dotknúť sa) a vyskočia informácie o aplikácii. A malo by tam byť aj Presunúť na kartu SD.
A mapy pre Sygic sa tiež dajú ukladať na SD kartu - len teraz už neviem, ako - dávnejšie som sťahoval, ale mám ich na SD karte - mám dojem že sa i pýta, kde uložiť.
buchač
19.10.15,18:57
Jednoznačne takéto onačiny dať na kartu....na dobrú a silnú kartu.
Samotný stroj má pamäť o ničom.
misoft
19.10.15,18:59
No veď na kartu. Ja mám na 32GB karte všetky aplikácie, ktoré sa dali presunúť. I foto a ostatné...
A mám taký dojem, že keď sa Sygic na SD kartu presunie - sám si stiahnuté mapy ukladá na SD kartu tiež, má na to svoj "chlievik".....:D