Rena26
26.10.15,12:42
Dobrý deň, viem, že to sem nepatrí, ale možno sa to stalo už niekomu a vedel by mi poradiť.... pred dvoma dňami sa mi pri prihlásení na FB objavil oznam, že sa mám o prihlásenie pokúsiť neskôr, lebo sa často prihlasujem... to bolo ráno, večer som to skúsila zas a znova to isté, tak som to nechala na ráno, ráno znova ten istý oznam-nič som nemenila, s doterajším heslom som fungovala doteraz. Tak som poprosila dcéru, nech sa prihlási na moje konto cez jej notebook a facebook bol k dispozícii, no keď som sa chcela prihlásiť ja na svojom počítači, tak znova ten oznam. Na centre pomoci som podobný problém nenašla, do FB konta sa viem dostať iba tak, že použijem iný prehliadač/už som na treťom/, ale po odhlásení mi znova vypíše ten oznam... Neviem, čo s tým, súvisí to nejak s ID? Na email mi z FB neposlali nijaké info, či oznam, že niečo s mojím účtom nie je v poriadku. Nemal niekto tento problém?
pakesz33
27.10.15,10:25
Dobrý deň!Aj mne takisto vypisuje,aj manželke ale len na Chrome.skušali sme na telefone.tam ide aj na pc ale cez internet explorer.aj ja by som rád vedel prečo.niekto nejaký tip ?
mzdarka renca
27.10.15,10:42
aj mne sa to stalo v nedeľu a zmazala som históriu za 1 týždeň v prehliadači Chrome. a pri znovuprihlásení mi to už nevypisovalo a bez problému som sa prihlásila.
Rena26
27.10.15,11:22
dnes to už ide ako má,ja mám prehliadač Microsoft Edge ale prihlásiť mi to šlo práve na Chrome, niekomu vraj pomohlo stlačenie kláve ctrl+f5, ja som si zmenila heslo
Kabaka123
27.10.15,11:42
už samotné f5 by mohlo pomôcť... nakoľko je to funkcia na REFRESH stránky... obnovenie...
pakesz33
27.10.15,21:43
no už od večera ide.asi niečo prerábali.zajtra uvidíme.dúfam že bude dobrý
buchač
27.10.15,21:48
ale len na Chrome...
....aj ja by som rád vedel prečo.niekto nejaký tip ?
========================

LEBO Chrome...od slova Chromý ...;) :D :D :D