Marta L.
06.11.15,19:08
Mall.sk ma sklamalo!!!!. Dva krát som nakupovala. Ten druhý nákup totálne vybuchol. Indukčný varič nefungoval, peniaze totiž vrátili ale POŠTOVNÉ nieje pre nich asi zaujímavé, no pre mňa znamená DVE a POL hodiny odpracovanej v práci.

Konečne mám už pripísané poštovné na účte! Trvalo to dlho a nie ako majú písané v reklamačnom. A keby som nepísala na facebook alebo na túto stránku nemám ich možno ešte doposiaľ.
pepsikova
06.11.15,19:14
..Mall.sk má na stránke aj reklamačný poriadok..ak má v podmienkach aj vrátenie peňazí za vrátený, reklamovaný tovar, plus poštovné, podaj sťažnosť..v opačnom prípade je to tvoje sklamanie a tvoja strata..
https://www.mall.sk/reklamacie
jslancik
06.11.15,20:11
Otazka je, ako si to vratila. Ci ako reklamaciu, alebo v ramci 14 dni. A ktore postovne chces vratit. To prve, ci druhe.
A ked sme pri tych hodinach. Ten varic si nemusela kupovat, a mohla si byt hadam dva tyzdne doma. tym chcem povedat, ze pri velkej polozke sa taka mala strati. A setrit mozes napr. na niektorom svojom zlozvyku. Nepijes? Nefajcis? Nepijes kavu? Nejes sladkosti? Tak aspon stiahni radiator na dvojku. Alebo nieco podobne.
arizona
06.11.15,23:18
aj si si ziadal vratit sumu za tovar plus postovne? Alebo nie? A na FA bol iba ten jeden reklamovany vyrobok,alebo viacero?
Marta L.
14.11.15,11:10
Čo sa týka toho variča, ja rozhodujem či ho potrebujem a nie vy! PS: pre tento indukčný varič som sa rozhodla kvôli šetreniu,nemám plyn. Vaša odpoveď je z cesty!
Marta L.
14.11.15,11:14
nie som naivná, a dokážem čítať stránky!
Marta L.
14.11.15,11:23
neviem či boli viaceré reklamované, ale ozval sa mi jeden pán, že mal tiež negatívne skúsenosti práve s touto firmou ohľadne vrátenia poštovného tak ako ja.