Gabriel Cs
28.11.15,16:01
Dobry den. Mam notebook lenovo. A aktualizoval sa na Windows 10. Odkedy dokoncil aktualizaciu tak odvtedy sa mi nechce pripojit na wifi. Ani cez kábel. A pritom telefon a tablet sa mi pripojí. Viete mi stým pomoct?
misoft
28.11.15,15:53
Predpoklad - si za routerom.
A) pokiaľ sa "nedá" pripojiť pomocou LAN (kábla) - kontrola sieťovej karty, či sú nastavené potrebné pripojovanie údaje. Najlepšie je ich nastaviť na Automaticky.
B) ak je WiFi adaptér aktívny - to isté nastaviť i na sieťovej karte WiFi adaptéra (WiFi karta).
Dôvod - aktualizáciou sa asi anulovali všetky dostupné pripojovacie údaje (IP adresa. DNS adresa)
C) Je možné, že ovládače oboch kariet nie sú správne nainštalované => stránka výrobcu NB, vyhľadať ovládače pre sieťové karty (aké sú tam, zisti si), nainštalovať (resp. aktualizovať). Pokiaľ sa ti to nedá stiahnuť na NB, stiahni si ich na tablet a prenes do NB. Prenos z tabletu na NB hádam zvládneš.
jurajmadala
08.12.15,09:55
Tiež sa mi to stalo keď som nahodil windows 10. Problém mohol byť v IP6, v nastaveniach bolo treba zakázať ale tiež sa mi zdá že pokiaľ som zadal heslo cez panel tak to nešlo, až keď som ho vložil cez siete a tam sa uložilo, potom to reagovalo, treba to rozkliknúť a otvoriť si to wifi pripojenie takto, to by malo problém vyriešiť.
taiko
08.12.15,11:00
Nuz ked sa Ti nechce, tak sa nepripajaj. Nik Ta donutit nemoze :)