garboc
27.12.15,10:24
je pravda že 3x istá závada a možte poziadat o nový výrobok.
je pravda že možete požiadat o nový výrobok ak je v oprave viac ako 4x ?
Za akých podmienok možem dostat nový výrobok ak je taký kazlivý.
Začiatkom roka ho nesiem zase do opravy.Záruka končí 03/16 Dakujem
misoft
27.12.15,11:22
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-250 §18
http://pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
"AKO REKLAMOVAŤ
Predávajúci alebo ním poverený pracovník by mal o reklamácii rozhodnúť ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave (v zmysle judikatúry sa za takú považuje spravidla vec, u ktorej sa vyskytla taká istá vada po jej aspoň dvoch predchádzajúcich opravách) alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať (posúdenie tejto otázky závisí na okolnostiach konkrétneho prípadu). "

Poznámka - záruka sa predlžuje o dobu, počas ktorej bol výrobok v reklamácii, prípadne servise v rámci reklamácie. Takže si spočítaj dni, kedy bol v oprave a pripočítaj ku dňu, kedy oficiálne končí záruka.
Dodkoo
02.01.16,17:17
Ešte pamätaj, že záruka sa ti predlžuje o dobu počas ktorej bol v oprave.
misoft
02.01.16,17:30
Prečítal si si moju odpoveď? Ja to tam spomínam! Takže tvoja odpoveď - o ničom, zbytočná.
garboc
09.01.16,15:20
sorry.neviem ako táto stránka funguje.Ale Dakujem za info.určite mi to pomohlo.
misoft
09.01.16,15:27
kopretinka
09.01.16,19:48
nemusíš tak vyskakovať.........stačilo slušne upozorniť,že už si to tam napísal.
misoft
09.01.16,21:34
Reaction: "neviem ako táto stránka funguje"...... takže sa naučí Etiketu a Návod....a potom bude vedieť....
BTW: Toto by malo byť povinné študovanie pre nových členov..... potom by sa tu nevyskytovali časté nelogické otázky, opakované otázky v priebehu 2-5 minút....