TRULY
05.01.16,18:16
Ahojte, známej sa dodrbal notebook, počítam že vo WIN bolo extremne bordelu a windwos skolaboval. Začalo to tým že sa spomalil a neskor pri štarte sa špúštal startup repair a nakoniec koniec.

Notebook sa zapne, bios nabehne, nasledne čierna obrazovka.
Po 10 minutach nabehne 1. zapnuť system startup repair 2. spustit win normalne, ale v oboch možnostiach spravi to iste a nabehne oprava špustania systemu windows a to točí aj 16 hodin bez vysledku.

Tak som sa dal na preinštalovanie:
1. DVD - výsledok je že sa zaseklo pri načitani špustadla instalatora na nejakej položke 1384 sscc debug neviem čo
2. CD - vyhodilo nejaku tabulku že si mam skontrolovať neviem čo a aj disk či je dobry
3. DVD - načíta instalator windows, potom preskoči na novu obrazovku a po 3 sekundach nabehne modra smrť s chybou 0x0000007B a dalsie 4 v zátvorke

Bios som obnovoval, ale neviem ho resetnut uplne, neviem ako sa mam dostať do prikazoveho riadku aby som zmazal Cčko cele. Neviete mi poradiť čo s tym?
Na inom notebooku mi spusti všetky inštalačne CD,DVD odskusane cez wind
Notebook ma asi 5 rokov nejake zakladne parametre a tušim tam je XP alebo 7dmička ale niesom si isty, lebo znama sama nevie......
creativko
05.01.16,21:36
Odisiel Harddisk. Kupit novy a vymenit.
misoft
05.01.16,22:51
Error 0x0000007B:
https://support.microsoft.com/sk-sk/kb/324103
Ale keďže vyhadzuje BSOD = HDD je v háji.
A už bolo poradené - nový HDD => čistá inštalácia.......
Potom už nebude ani bordel vo Win.....
mecky
07.01.16,07:39
aky je to notebook? a aky windows instalujes?
0x0000007B vyhadzuje aj ked mas disk v ahci rezime bez ovladacov