limborr
14.01.16,01:53
Dobrý deň chcel by som vedieť či je možné získanie mojho notebooku ktorý mi bol ukradnutý a teraz je už predaný ďalej... mám od neho kúpnu a záručnú zmluvu... spomínaný páchatel je za mrežami ale ze niečo iné a ja som to ešte nenahlásil... chcel by som to riešiť zatial mimo polície ale pokial by som ich k tomu musel privolať aká je šanca že sa mi vráti bez toho aby som do toho musel niečo investovať?
jslancik
14.01.16,05:46
Ziadna. Bez investicii casu a psychickych sil to nepojde. Ale bez toho nejde asi nic. Treba zvazit, ci to za to stoji.
limborr
15.01.16,12:22
No ten notebook má hodnotu asi 1000eur... nepocitajuc data vo vnutri... ide mi o to by som si chcel vyhladat cloveka co ho kupil a som ochotný mu ho vyplatit do urcitej sumy. Ak by to nešlo prizvem k tomu políciu... takto to chcem spraviť. ?. Zvyšujú sa teraz moje reálne šance?
dmc
15.01.16,13:15
Podaj trestne oznamenie. Uved aj podozrenie na osobu ktora kupila tvoj odcudzeny NB a aj informacie ako si k tomu dospel.Pokial Policia NB zaisti a ak pochadza z trestnej cinnosti - vec (NB) bude vratena majitelovi (tebe). Je vela okolnosti na ktorych zalezi postup Policie - nepozname okolnosti kradeze a zalezi na dokazovani a objasnovani trestneho cinu. Priprav si odpoved na otazku - preco si kradez NB neohlasil ihned.

Pokial budes kontaktovat osobu ktora NB kupila moze sa stat ze to zataji a NB nasledne ihned preda dalsej (neznamej) osobe a nebudes mat nic.
jslancik
15.01.16,16:39
spočítaj si to napr. podľa stráveného času. nevieme, za akú hodinovú mzdu pracuješ, teda aký je tvoj čas drahý. a už vôbec nevieme, ako si ceníš svoj voľný čas, zachovanie zdravého rozumu a bezstarostný život.
lujza.j
15.01.16,16:44
ako ti bol odcudzený?