Kiko260
29.01.16,16:25
Dobrý deň chcel by som sa spýtať či moja zostava ktorá sa skladá z:
CPU:AMD Athlon 64 X2 4000+
RAM:4,00GB Dual-Channel DDR2 @ 351MHz
MOTHERBOARD:ASUSTeK Computer INC. M2N-E (Socket AM2 )
GPU:MSI R7 370 GAMING 2G
rozbehne hru GTA V za odpovede ďakujem.
misoft
29.01.16,15:50
Zisti si, aké požiadavky na hardware má hra a porovnaj. Na takéto veci sú herné fóra, recenzie hier.
Toto nie je herný portál!!!!
Martuk
10.02.16,12:21
misoft má pravdu a krom toho, kupovať počítač, resp. skladať len kvôli jednej hre (tak som to ja pochopil zo zadávateľovej otázky) je čistá blbosť a vyhodené peniaze
mecky
10.02.16,12:33
velmi slaby procesor, bude to sekat ako besne
misoft
10.02.16,15:34
A aj RAMky sú skôr vhodné len na výstavu - DDR2 - veď tie sa už ani neohrejú v PC - slabota. Pri takte 351MHz - DDR2 je potom takt 700MHz pamäte. To ja v starom PC mám len o niečo výkonnejšie (a to to používam občas ako zálohu).
niktoznamy
11.02.16,18:31
Mas slaby pocitac, ale skusit to mozes. GTA V ma super optimalizaciu narozdiel od IV, ked hodis vsetko na najnizsie detaily a nechas rozlisenie 1280x720 tak to musi ist aj na kalkulacke. Viem z vlastnych skusenosti.
misoft
11.02.16,18:38
Ja len podotknem:
https://www.asus.com/Motherboards/M2NE/specifications/
A hlavne položky: Chipset; Memory.
Chipset NVIDIA nForce® 570 Ultra™ MCP(media and communications processor) - teda chip primárne pre média a komunikáciu (internet a pod) - nie je určený ako herný.
Memory: len DDR2 - teda slabé a pomalé RAM pamäte. Keby to boli DDR3 - šlo by to, lenže DDR3 sa tam nedajú dať.
niktoznamy
11.02.16,18:47
nechcem ti nejako protirecit, ale taketo veci proste treba vyskusat. Tu ti nepomoze ziadna poradna, je to hop alebo trop. Ja som tiez neveril ze mi na mojom PC z roku 2011 pojde Witcher 3, a voilà ! Na stredné detaily bežal na 30 fps.. Steam navyse ponuka vratenie penazi, i ked len do steam penazenky ale co, minie sa.

A ak nemas poriadny PC, tak preco neinvestovat do PS4? Ja uz jednu doma mam. Vysla ma 299€ s 2 ovladacmi. Hry kupujem - predavam - dostavam, takze argumentovat ze hry su drahe sa neda..

A ako dalsiu potencionalnu sluzbzu vidim Cloud gaming, je niekoolko projektov kde kludne rozbehas aj GTA 5 na max, a zadarmo, kedze su v bete. Ale uz budem ticho, lebo je toho fakt vela co by sa dalo popisat :) TREBA BYT VYNAZLIEZAVY! Ja hram hry od doby Windows 95, netvrdim ze som genius, ale vyznam sa celkom.