avalik
01.02.16,23:49
buchač
02.02.16,00:12
...a dá sa to sledovať v televízii ??? ;)


Poznámka :
Je to ironická otázka, položená za určitým cieľom.
Som zvedavý na odpoveď a aj náležité vysvetlenie daného linku a aj samotnej služby.
Inak je ten link na dve veci...
avalik
02.02.16,00:25
nemam dovod a ani povinnost ti nieco vysvetlovat, link som dala preto, ze ma zaujal a mozno niekomu pomoze ... ak je ten link tebe na dve veci je to tvoj problem, nie si na porade jediny citatel ... a ked ten link pomoze co len jednemu poradakovi, tak je uzitocny, ci uz ty s tym suhlasis alebo nie
misoft
02.02.16,07:46
...a dá sa to sledovať v televízii ??? ;)


Poznámka :
Je to ironická otázka, položená za určitým cieľom.
Som zvedavý na odpoveď a aj náležité vysvetlenie daného linku a aj samotnej služby.
Inak je ten link na dve veci...
Náhodou - dobrý tip dala - Netflix na SK poskytuje obmedzený obsah (a len preto, lebo nemá licencie pre SK) a navyše - len v EN jazyku a EN titulkami (prípadne PL jazyk a PL titulky). SK lokalizácia nie je a dlho nebude.
Titulky sa preto dajú získať cez prehliadačový doplnok.
A k druhej časti - dá sa to aj cez Smart TV s pripojením na sieť, ovšem už SK titulky nebudú..


Môj názor (nemusíte súhlasiť) - Netflix - zatiaľ pre SK občanov (mimo tých, ktorí sa chcú zdokonaľovať v angličtine) - zbytočnosť. Drahý a malý výber, často staré, to čo už v telke bolo. Dokonca super seriály, ktoré v USA vidíš na Netflixe, na SK nevidíš a NEUVIDÍŠ (to skôr na CZ televíznych staniciach).

P.S. Toť moje vysvetlenie..... o Netflixe som čítal a shledal jsem jej pre SK divákov ako málo užitočný, preto som ani TIP nedával.... @avalik chcela dobre, tak TIP dala.
buchač
02.02.16,08:19
Náhodou - dobrý tip dala - Netflix na SK poskytuje obmedzený obsah (a len preto, lebo nemá licencie pre SK) a navyše - len v EN jazyku a EN titulkami (prípadne PL jazyk a PL titulky). SK lokalizácia nie je a dlho nebude.
Titulky sa preto dajú získať cez prehliadačový doplnok.
A k druhej časti - dá sa to aj cez Smart TV s pripojením na sieť, ovšem už SK titulky nebudú..


Môj názor (nemusíte súhlasiť) - Netflix - zatiaľ pre SK občanov (mimo tých, ktorí sa chcú zdokonaľovať v angličtine) - zbytočnosť. Drahý a malý výber, často staré, to čo už v telke bolo. Dokonca super seriály, ktoré v USA vidíš na Netflixe, na SK nevidíš a NEUVIDÍŠ (to skôr na CZ televíznych staniciach).

P.S. Toť moje vysvetlenie..... o Netflixe som čítal a shledal jsem jej pre SK divákov ako málo užitočný, preto som ani TIP nedával.... @avalik chcela dobre, tak TIP dala.

Ten tip chápem ako doporučenie...ľudia, rýchlo si inštalujte a čumte na monitor PC alebo NTB.
Ale dávať link len tak, bez nejakého vysvetlenia .....akože návod je trochu od veci.
To je niečo podobné, ako keby tu niekto zadrel manuál na Jaguár, BMW 6, Maybach...
;) :D :D :D


Negatíva Netflixu vidím vo viacerých aspektoch.
1. Na kieho frasa pripojenie, ak niekto nemá ?
2. Pripojenie na Netflix je možné len v Chromákovi....a čo je Chrome ? To je vlaková loď na sledovanie od Google
3. Platiť zbytočnosť ?
4. ....

Ono stačí prečítať si a jeden zistí, že ten Netflix nie je pre našinca ktožvie aké terno,skôr naopak.
https://www.google.sk/search?q=Netflix&client=opera&hs=iHl&channel=suggest&prmd=ivns&source=univ&tbm=nws&tbo=u&sa=X&ved=0ahUKEwjt2pe249fKAhWCQxoKHcffDmkQqAIIKA


P.S.:
...a pome do mňa...
sthruska
02.02.16,08:31
Nie je potrebné sa do Teba púšťať. Radšej si mal priamo napísať tie negatíva.