NeTys74
13.02.16,10:07
Ahojte,
mám win 8.1 sk a nedávno sa mi aktualizoval, po aktualizácií sa mi prestali zobrazovať miniatúry pri obrázkoch, videách aj priečinkoch.
Hľadala som v čom by to mohlo byť a na väčšine fór bola rada, že musím zaškrtnúť: Zobraziť miniatúry namiesto ikon (Ovládací panel-Systém-Rozšírené nastavenia-Výkon-Nastavenia) alebo odškrtnúť: Vždy zobraziť miniatúry, nikdy nie ikony (napr. Obrázky-Zobraziť-Možnosti- Zmeniť možnosti priečinka-Zobrazenie). Obe som mala tak ako mali byť, čiže "Zobraziť miniatúry namiesto ikon" zaškrtnuté a "Vždy zobraziť miniatúry, nikdy nie ikony" odškrtnuté. Hľadala som ďalej a našla som, že by to mohlo byť vo veľkosti ikon tak som ich zväčšila, ani to nepomohlo :( už si s tým neviem radi, preto prosím o pomoc. Dúfam, že som svoj problém popísala dostatočne :) Dopredu ďakujem za pomoc! :)
Kabaka123
13.02.16,09:22
skús bod obnovy pred aktualizáciou, resp, odinštalovať aktualizláciu
misoft
13.02.16,12:34
Ovládací panel - Vzhľad a prispôsobenie - Možnosti priečinka. Tam sa to nastavuje v karte Zobrazenie Pod Súbory a priečinky zrušiť u "Vždy zobrazovať ikony miesto miniatúr."
NeTys74
13.02.16,12:49
Neviem či si čítal čo som písala, ale toto som už skúšala.
misoft
13.02.16,12:52
Skús to v jednom priečinku...ak to nepôjde - Kabaka poradila cestu v čase späť....
Kabaka123
02.03.16,16:32
problém sa vyriešil? nemáme spätnú väzbu...