arizona
13.02.16,21:49
Picasa po 15 rokoch konci, mozno si niekto bude chciet zazalohovat fotky,ak tam ma albumy

http://androidportal.zoznam.sk/2016/02/foto-sluzba-picasa-koniec-off/
duves
14.02.16,07:33
fotky som tam nahraval, len koli ich prelinkovaniu k foram. No skoda.
misoft
14.02.16,07:40
Prečo škoda? Veď píšu, že zatiaľ sa vytvorí osobitný priestor, kde ešte budú dočasne uložené a budú sa dať spätne stiahnuť. Okrem toho - predpokladám - predriftujú ich na Fotky Google. Teda prakticky sa len presunú zo "šuflíka" A do "šuflíka" B.
KoxXxo
14.02.16,08:25
fotky som tam nahraval, len koli ich prelinkovaniu k foram. No skoda.
čo škoda, veď všetko ide ďalej akurát k fotkám pristupuješ z prostredia Gmailu.
arizona
15.02.16,16:09
Prečo škoda? Veď píšu, že zatiaľ sa vytvorí osobitný priestor, kde ešte budú dočasne uložené a budú sa dať spätne stiahnuť. Okrem toho - predpokladám - predriftujú ich na Fotky Google. Teda prakticky sa len presunú zo "šuflíka" A do "šuflíka" B.
Tiez si myslim,ze tie albumy asi presunu,ale neviem to na 100%,nikde som takuto informaciu zial,nenasla.
Takze si pre istotu presuniem niekam do bezpecia...

Vyskusala som tie fotky Google,ale vobec sa mi to nepaci. V Picase som mala albumy sukromne,dalo sa velmi jednoducho s nimi pracovat,upravovat dotky a pod. Nepaci sa mi , ze v google fotkach nemam moznost zmenit sukromie,ani ine moznosti. GFotky mi pripadaju skor ako album na zobrazovanie fotiek,nie na upravy a presuvanie do albumov,ako v Picase. Takze hladam nejaky program,podobny Picasu...na upravovanie a aj doduche zobrazovanie
misoft
15.02.16,17:38