Manuela Wilfred Blahova
26.02.16,13:37
V roku 2009 sme zdedili ornú pôdu v oblasti Majcichov . Jedna sa o viacej pozemkom v tejto lokalite. Hľadám záujemcov ohladom odpredaja a zároveň chcem poradiť podľa máp ktore nam vyhotovili kataster Trnava ktorý s týchto pozemkov je vhodný do budúcnosti na vystavku záhradnej chatky pripadne bývania . Moja otázka znie ak sa niekto vyzná v tejto časti rada by som ho kontaktovala a pripadne dohodla stretnutie . Jedna sa o predaj a rady pretože v tejto časti bývali len naši starý rodicia a polia v tomto regióne nam nic nehovoria .dakujem
misoft
26.02.16,12:39
Rozlohy? Pre predaj ornej pôdy sú isté pravidlá! A z ornej pôdy len tak stavebný sa spraviť nedá. musela by sa vyňať z pôdneho fondu.
Vyhľadaj si k tomu zákony.
Matuel
07.03.16,08:49
Dobrý deň, ako už bolo spomenuté ohľadom predaja ornej pôdy ak je v extraviláne obce existujú určité pravidlá . Kľudne mi napíšte správu, viem poradiť.
misoft
07.03.16,08:51
Tu sa radí VEREJNE!!!!!!
Matuel
07.03.16,12:58
V poriadku, chcel som len pomôcť, poradiť odpovedaním na túto otázku sa rozhodne nedá len tak napísaním odpovede, ona chce poradiť a chce aby jej s tým niekto poradil a vyslovene píše , že dohodnúť si chce stretnutie. Odkázať človeka na naštudovanie zákonov ako "radíte" Vy je fakt rada. Niečo podobné akoby som sa ja niekoho pýtal, že potrebujem aby mi niekto spravil účtovníctvo a bol by som odkázaný na kurz účtovníctva a štúdium príslušných zákonov alebo by som chcel postaviť priečku a bolo by mi povedané, že postav si ju sám. Síce je to v SR ešte stále dosť v móde, ale človek by mal robiť to, čomu sa rozumie a nie každý má čas a chuť študovať zákony, rozumie sa tomu a zisťovať si postupy ...
wabi
08.03.16,23:42
Súhlasím s Matuel, nie je to tak jednoduché a je to veľmi individuálne, tiež som ochotný pomôcť, kľudne sa ohlás a poradím...