katka2343
02.03.16,11:21
Dobrý deň, problém je nasledujúci.

Zaregistrujem sa na Paypal, no nemôžem pridať bank. účet, kartu mi vezme no bank. účet mi nijak raz nezaregistruje.
Tí, ktoré paypal využívajú pravidelne, si určite všimli zmenu designu a iných funkcií za posledné týždne.
Skúšala som zadať IBAN aj prekliknutím do starej verzie , bezúspšene.Takže v novom paypal systéme chyba nebude.
Skúšala som taktiež formu s a aj bez medzier.Nič
Skúšala som , cez nieľkoko účtov a rôzne banky.Nič
Zaujímave je, že keď si kamarát odstránil starý bank. účet z paypalu, a znova ho zadal, to vzalo, no keď chcel zaregistrovať nový bank účet.Tak mu vypísali: you cannot add a bank at this time . To isté vypíše pri každom možnom pokuse. Skúšala, som ako by registrácia bank. účtu vyzerala cez český účet. K prvotnému kroku je pridaná možnosť vybrať si US alebo Česku banku a tak isto, názov banky. Na slovenskom účte zadávate v prvom kroku len IBAN a ďalej vás nepustí.

Prechodom z klasickéo č. účtu na IBAN formu od nového roka, je zrejme znemožnená možnosť zaregistrovať sa na paypal cez slovenský IBAN.

Čo si o tom myslíte? Máte iné skúsenosti?
KoxXxo
03.03.16,08:31
Teraz som pridal mBank účet cez IBAN, bez problémov na prvý krát. Vybrala si možnosť v rámčeku?
katka2343
03.03.16,10:12
Ahoj áno, stále vypisuje You cannot add a bank at this time. V banke mi povedali, že najskôr musím potvrdiť kartu kodom, kt. príde na výpis a až tak budem mať možnosť pridať bank. účet.No čo sa pamätám , tak pred tým to tak nebolo.Je to možné?
misoft
03.03.16,11:17
Nuž potom máš, kartu, ktorá nemá povolené pre internetové platby. Až keď príde kód, bude karta aktivovaná i pre tieto platby. PayPal overuje kartu a účet. Pošle požiadavok, či karta k tomuto účtu má možnosť platiť cez internet, pokiaľ nie - nepridá tento účet.
http://re.remare.sk/index.php/paypal/13-verifikacia-overenie-paypal-uctu
"
je to odporúčaný krok, v ktorom zadám do PayPal účtu číslo debetnej karty
PayPal si z môjho bankového účtu stiahne (inkasuje) 1,5 €, pričom v popise transakcie internetbankingu, alebo mesačnom výpise vidím vedľa slova PAYPAL štvormiestne číslo
zadám toto číslo do PayPal účtu, čím ho overím (verifikujem PayPal účet) a môžem ho začať plnohodnotne využívať
po prvej platbe pomocou PayPal mi stiahnutých 1,5€ vrátia
limit prijímania platieb je skoro neobmedzený, a môžem posielať peniaze z bankového účtu cez PayPal a naopak v ľubovoľnom rozsahu
"

Mimochodom - ak máš IB - tak jednoducho sa v IB pozri na prehľad platieb - a v podrobnostiach možno to číslo uvidíš.