shillyian
07.03.16,08:47
Zdravim, mam maly technicky problem. Mam wifi router TP link WR740N doteraz nikdy neboli problemy, akurat nedavno zrazu nesla wifi. Tak som ho restartoval do vyrobnych, nanovo nainstaloval podla navodu a vsetko islo ako ma. Vcera zas nesla wifi, bracho hovoril ze cely den. Tak som isiel tak ako minule, restart na vyrobne, dostal som sa cez IP do nastaveni routru a dal nanovo nainstalovat. Vsetko je spravene, robil som to ako minule, akurat mi nechce prijimat ale odosiela. Skusal som milion veci, skusal som aj vypnut DCHP, niekomu to vraj pomohlo a stale nic a uz som zufaly, dochadzaju mi napady. Zapojenie: v obyvacke modem, sietovym kablom prepojeny do wifi routru na poschodi a k wifi routru pripojeny jeden stacionarny PC, z neho som to konfiguroval minule aj teraz. Dakujem
taiko
07.03.16,07:48
ako presne skusas to posielanie a prijimanie paketov ?
shillyian
07.03.16,07:55
v nastaveni routru je kolonka status, tam su vsetky informacie o pripojeni a tam mam tabulku Recieved a Sent...a v Recieved su nuly, v Sent su meniace sa hodnoty. A ked si pozrem aj na PC tak mi ukazuje ze je pripojeny Ethernet ale nie je ziadny internetovy pristup. Pritom ked DSL kabel ktory mam pichnuty v routri dam do PC, internet hned naskoci, takze v nete chyba nie je, chyba musi byt v routri. Ma uz cez 3 roky, mozno uz dosluzil ale chcel by som vediet, ci sa to neda nejako spravit
sosak
07.03.16,08:31
Router doslúžil, kúp si nový.
misoft
07.03.16,08:44
Ak odišiel WiFi modul - neopravíš. Teraz kúpiš router i za 30€. Oprava by bola nerentabilná.
taiko
07.03.16,11:50
zadaj na tom PC, z ktoreho ten router konfigurujes prikaz ipconfig /all a pricap sem vystup z toho prikazu