daja106
15.03.16,15:07
Už si neviem rady a potrebovala by som pomôcť. Po stlačení čísla 4 sa mi začal otvárať windovs media player. číslicu 4 mi nenapíše, vždy sa otvorí wmp. Už som skúšala všetko možné, strávila som nad tým niekoľko hodín, no neviem čo spustilo toto otváranie číslicou. Vírusy žiadne , nastavenia správne a keď som zadala nájsť chyby cez eset, tak označuje túto chybu ako " nedá sa spustiť, používa ju iný program". vie mi niekto pomôcť? Ďakujem
ivka70
24.03.16,08:39
Tukni si pravym tlacidlom mysi na odkaz WMP na ploche, daj Vlastnosti a v zalozke Odkaz najdes pole Klavesova skratka.
Tam mas tu 4, zrus ju.
misoft
24.03.16,08:45
Presnejšie - je tam voľba Zrušiť. Takže sa zruší tá klávesová skratka a WMP sa bude spúšťať normálne odkazom a 4-ka bude 4-kou....
ivka70
24.03.16,08:51
Neviem, u mna volba Zrusit zrusi otvorene okno, ked chcel zmazat klavesovu skratku, musim sa postavit do toho pola a zrusim ju s Backspace (objavi sa napis Ziadny) a potom dam OK.
Cize volba zrusit nezrusi definovanu klavesovu skratku.
misoft
24.03.16,08:54
Máš pravdu - moja chyba - nie Zrušiť, ale Žiadny. Myslel som na to, písal som však niečo iné..... Včely mi uleteli....:D
daja106
24.03.16,18:47
mám tam žiadny, stále sa otvára číslicou 4
misoft
24.03.16,18:59
Potom vyskúšaj iné riešenie!
Odinštaluj WMP a používaj MPC-HC - je to trochu lepší WMP. https://mpc-hc.org/downloads/
Potom si nastav asociáciu na neho a máš po probléme.