crystalica
16.03.16,18:20
Posledná aktualizácia bola prerusena natvrdo. Neda sa prihlaszit cez heslo. Dcera pri prvom prihlaseni do PC pouzila na vytvorenie konta koncovku emailu - gmail.sk teraz pri strate hesla je to problem obnovit na mikrosoft konte, pretoze tam automaticky je koncovka gmail.com, nedá sa nastavit ani alias ....gmail.sk. Stare heslo nefunguje a nove nevieme vytvorit . Vie niekto pomoct? Dakujem
misoft
16.03.16,19:20
http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows-8/disable-remove-password
Inak.... e-mail ****@gmail.sk neexistuje - automaticky je prefix .com. Teda vždy bude ****@google.com/intl/sk - to je totiž slovenská lokalizácia. Server je len jeden - google.com a jeho poštový server mail.google.com
crystalica
16.03.16,19:27
zial to funguje ked sa prihlasim nie ked mam na ploche konto , ktore pyta heslo a nam heslo neberie. Na poche mam ikony uspat , prihlasit sa restartovat v pravom dolnom rohu, vľavo vidim ci som pripojena na internet a ci chcem vybrat klavesnicu na display a este nepodstatne moznosti vyberu.. Zial dcera zadala zle konto a tearz nevie heslo. Ja som to uz raz opravila ale teraz to uz nejde ani nahodou, ...
misoft
17.03.16,06:05