carolitos
19.03.16,14:38
nieje mozne...pripojenie k internetu mam, mam najnovsiu verziu skype..notebook sony vaio asi 3 rocny odinstaloval som skype nainstaloval nanovo aj s lističkou!!! a stale my pisuje ze neda sa pripojit na internet to uz nieje normalne uz sa musim chladit aby notbook vydrzal...nieje mozne ze nikto na svete nevie poradit :-o
misoft
19.03.16,13:43
Predpokladám, sťahoval si odtiaľ http://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/
Predpokladám, že si si nevymazal profil pre Skype (ak áno, kontakty sú fuč, budeš vyhľadávať od začiatku ručne).
Ale nepredpokladám, že Skype máš povolené vo firewalle! I tam totiž treba Skype povoliť!
Ovládací panel - Windows Firewall - Povoliť program alebo funkciu v bráne Windows Firewall - v zozname si nájdeš Skype - označíš (obe verejnú i domácu)
carolitos
19.03.16,13:53
skoda ze s tym firevallom neviem robit je to nejek komplikovane ja asi budem potrebovakrocik po krociku a navyse je to anglicky
carolitos
19.03.16,13:56
stahovol som so slunecnice.cz
misoft
19.03.16,14:00
Sťahuje sa to VŽDY z originálneho zdroja!!!!
www.skype.com
Otvor Start - dole do riadku naťukaj firewall - vyberieš Windows Firewall. Otvorí sa. Na ľavej strane máš modro napísané (nemám EN verziu - takže predpokladám) Open program or function in....
carolitos
19.03.16,14:14
sorry nerozumiem tomu ale nic take ze open program tam ani nieje to je na mna vela a vypnut firewall sa neda?
misoft
19.03.16,21:58
Pozri hore - doplnené graficky.
carolitos
20.03.16,11:54
dik pozrel som to a mam to presne ako na tomto obrazku,mam vsetko povolene a aj tak vypisuje neda sa pripojit k internetu. uz som pisal mail do upc ci nie u nich je problem pisali ze nie ze musi byt u mna, nerozumiem. je to na nervy
misoft
20.03.16,18:06
Skús postup:
Ukončiť Skype.
Reštart PC.
Pokiaľ máš spustenie Skype pri štarte - spustí sa a prihlási sa.
Pokiaľ nemáš automatické spustenie pri štarte - spustiť Skype (ak máš automatické prihlasovanie - prihlási sa, ak nie - tak sa prihlásiš).

Skype je totiž na serveroch M$ - samostatné servery. Nepoužíva klasické prihlasovanie pomocou IP adresy, používa Skype ID (odvodené z prihlasovacích údajov) - spojenie Skype nie je formou http, je to P2P spojenie (priame počítač-počítač) bez ohľadu, odkiaľ sa prihlásiš.
carolitos
20.03.16,18:36
dik, cenim si tvoju snahu, urabil som tak a stale vypisuje pripojte sa k internetu a to mi isiel len zo dna ne dn prestal je to o hubu
KoxXxo
20.03.16,21:40