solide
21.03.16,07:59
ahoj mam vo svojich dvoch zariadeniach, notebooku a pevnom PC, nainstalovany WIN7 SK + Outlook 2013 SK, mam vsak dva problemy.
1.problem, v obidvoch zariadeniach mam v Outlooku 2013 nainstalovane dve konta, jedno firemne,druhe sukromne. Synchronizacia na pevnom PC, ked dam zvolit synchronizaciu u obidvoch kont prebehne okamzite, u notebooku vsak sukromne konto sa taktiez synchronizuje po zvoleni okamzite, avsak velakrat sa firemne konto po zvoleni synchronizacie v notebooku nezosynchronizuje alebo vôbec, alebo za dlhu dobu. Kedze mam sms notifikaciu prichádzajúcich mailov a na mail cakam, musim v tom pripade ist na postu cez web rozhranie a tam mail vidim. Neporadi niekto ako to spravit aby sa aj firemne konto po zvoleni synchronizacie v notebooku synchronizovalo okamzite a nove maily sa hned nacitali?
2. problem, neviem ako nastavit aby sa mi aj v notebooku a aj v pevnom pocitaci v odchadzajucej poste, zobrazovali na obidvoch zariadeniach rovnake maily. T.j. ked nieco poslem z notebooku, nasledne to vidim aj v pevnom pocitaci. Skusal som vselico, ale bez vysledku. Dakujem za kazdu, dobru radu. J
mecky
21.03.16,09:08
k bodu 2.
aby toto fungovalo na maily musite pouzivat IMAP (nie POP3)
solide
21.03.16,09:19
samozrejme mam IMAP, len neviem ako to presne nastavit, aby to fungovalo
mecky
21.03.16,09:24
tak bezne to funguje automaticky, ak nie tak tam moze byt viac pricin a to uz chce trochu hladania, na dialku asi viac neporadim
http://www.msoutlook.info/question/736
solide
21.03.16,09:33
skoda, velmi by som ocenil konkretnu odpoved cloveka co mu to takto funguje v dvoch,nezavislych kompoch.