Lila
14.06.06,11:13
Keďže sa mi to nedarí, tak nepoužívam stužovač do šľahačky, lebo keď mám vychadenú smotanu na šľahanie a do nej pridám stužovač, tak ten sa mi nikdy nerozpustí a sú v šľahačke nechutné hrudky.
Prosím Vás, kde robím chybu? Alebo snáď je nutné, aby šľahačka mala len izbovú teplotu???:mee:
Zita5
14.06.06,09:17
Lila ja veľmi často robievam šľahačkovú banánovú tortu a nikdy v živote v mojej domácnosti sa stužovač na šlahačku nekupoval . Vyšľahám len čistú smotanu a torta vydrží .Tak isto akékoľvek rezy so šľahačkou .;)
saili
14.06.06,09:21
Ahoj

ja používam stužovač na šlahačku, raz sa mi stalo že som mala hrudky. ja dávam vždy šlahačku spolu so stužovačom do misky a vyšlahám to. a nemám s tým problém.
ale bez stužovača vydrží šlahačka tiež, samozrejme záleží ako dlho ju skladuješ...pokiaľ je koláč alebo torta dobrá....tak je to raz dva preč.....
bezradná
14.06.06,09:22
Keďže sa mi to nedarí, tak nepoužívam stužovač do šľahačky, lebo keď mám vychadenú smotanu na šľahanie a do nej pridám stužovač, tak ten sa mi nikdy nerozpustí a sú v šľahačke nechutné hrudky.
Prosím Vás, kde robím chybu? Alebo snáď je nutné, aby šľahačka mala len izbovú teplotu???:mee:
Ja používam stužovač, keď robím šlahačkovú tortu, na zdobenie. Aby sa mi netvorili hrudky, zvyknem rozmiešať s troškou smotany a ostatok smotany dolejem a šľahám ďalej. Šľahačku šľahám vždy vychladenú.Mne sa práve bez stužovača nedarí vyšľahať šľahačku, aby držala aspoň hodinu.
Elena Navrátilová
14.06.06,09:27
Môže sa použiť na spevnenie šľahačky aj prášková želatína. Stužovač najprv po troške sypať do šľahačky a miešať len zľahka lyžičkou. Až potom šľahačom a pod. Treba tam zachovať postupnosť, sypať po menších množstvách a určite sa zadarí. Na krémeš a tak, keď má šľahačka mať dlhšie tvar, doporučujem práškovú želatínu.
ZuzanaA
14.06.06,09:45
Mňa mama naučila tak, že ak šľah. smotanu deň pred šľahaním prevarím (teda nie doslovne, len nechám zovrieť a hneď ostavím), dám ju do chladničky do druhého dňa (musí byť naozaj dobre vychladená), potom vyšľahám, tak drží super :D

PS: nepoužívam takto ale trvanlivú šľah. smotanu, tá mi neviem prečo potom nechce držať...
Lila
14.06.06,13:23
Vďaka za rady. Asi ju naďalej budem robiť "bez". Veď i tak takáto mlsota
u nás dlhšie nevydrží ako do príchodu návštevy.:D

V prípade nutnosti vyskúšam práš. želatinu. S tým varením šľahačky deň vopred -to poznám z receptu Harlekín. Len neviem, či by mi tú šľahačku do rána niekto z chladničky nevylízal! To je pre mňa riskatný prac. postup.