janakar
25.03.16,16:43
Mal niekto skúsenosť s nebankovkou Anvest s.r.o. a s ručením nehnuteľnosťou? Jedna moja známa si zobrala v júni 2015 úver 14 000,- EUR , dostali sa do omeškania a teraz jej vypovedali zmluvu a chcú jej vydražiť dom v dobrovoľnej dražbe?
taiko
25.03.16,16:13
aku pomoc od nas presne potrebujes ? Ludia mozu mat s touto nebankovkou skusenosti a drazba im hrozit nemusi.
janakar
07.04.16,20:19
Taiko zrejme si nepochopil o čo mi ide, táto spoločnosť, tak ako mnohé iné, má svoju činnosť zameranú tak, aby sa nátlakom dostali k nehnuteľnostiam, ktoré majú niekoľkonásobne vyššiu hodnotu ako poskytnutá pôžička. Využívajú k tomu dobrovoľné dražby, ktoré nie sú dozorované súdmi. Priala by som Ti poznať osudy týchto ľudí !
MarcoM
07.04.16,21:00
janakar: myslíš osudy blbcov čo sa zaplietli s nebankovkami? :D Sry s tými sa škoda zapodievať, svojou blbosťou prišli o svoj majetok. Keď sa jej nepáčila zmluva nemala ju podpisovať, keď porušila zmluvu, ktorú dobrovoľne podpísala tak nech znáša dôsledky.
Daniele472
18.04.16,14:57
prečo brať od nebankovky? Ludia spametajte sa! ked už fakt treba tak skus napr. kolektívne požičiavanie.
branislavp
18.04.16,20:36
janakar, presne si to vystihla. Nebankovka frčí na takom princípe. Neviem poradiť, ale pozri si na internete www.orsr.sk čo je to za eseročku, či má vôbec oprávnenie, zaregistrovanú takúto činnosť - poskytovanie úveru.
expeeert
19.04.16,05:57
Známa si pod nátlakom zobrala pôžičku a podpísala zmluvu?
esak20@azet.sk
03.11.17,22:46
Janakar môžte sa mi ozvať na mail esak20@azet.sk ako dopadla vaša známa?Ďakujem
kopretinka
04.11.17,09:32
tak po skoro 2 rokoch je to dotyčnej asi už fuk....
panalbert
23.11.17,11:47
Anvest s.r.o. aj s konateľom na čele sú podvodníci, seriózne dajte si každý kto uvažuje či s tou firmou do niečoho ísť pozor, vždy sa budú snažiť vás v konečnom dôsledku obrať o nehnuteľnosť. dobre to hrajú a majú premyslené. moja osobná skúsenosť s nimi resp. o čo im išlo a neskočil som na to. hrajú sa na mafiánov z nitry ale nejde im to, majú na krku súdy a žaloby. najskôr komunikuje jeden a potom sú viacerí a celé to majú zohraté tak, aby pôsobili dobručko. podvodníci bacha nedoplatte na to. určite si peniaze riešte radšej inou formou ak sa dá.