tinagom22
28.03.16,14:21
Potrebujem radu...pred pol rokom som kúpila notebook...prestala mi fungovať klavesnica ..síce píše ale len ked pridrzim klávesu dlhšie tak som reklamovala .Vymenili mi klávesnicu...doma som zistila že zavada nebola odstránená...tak som ho znova reklamovala.Druhu reklamáciu zamietli vraj test ukázal chybu softwaru...neviem co s tym...ved to by mali vyreklamovat aj tak alebo sa mýlim?Ďakujem za rady
mahony1
28.03.16,12:48
pravdepodobne sa ti omylom nejako zapla funkcia, ktora filtruje kratke zapnutia klaves. Chod do nasledovneho menu:
Start --> Ovladaci panel (Control Panel) ---> Zjednodusenie pristupu (Ease of Access Center) ---> Zmenit funkcie klavesnice

Tam najdi "Zapnut funkciu filtrovania klaves" (Set up Filter keys) - asi to mas zaskrtnute. Klikni tak, aby sa to "odskrtlo". Daj OK. Vyskusaj a daj vediet, ci to bolo ono :-)
tinagom22
28.03.16,13:12
No ešte som ho neprebrala..nemam ho doma ale určite vyskusam.Skusala som cez Správca zariadení a tam mi ukázalo že klávesnica pracuje správne...tak neviem asi to je niečo iné čo ty myslíš....ale ďakujem skúsim ;)
mahony1
28.03.16,13:20
No ta fukcia filtrovania klaves sluzi pre ludi so silne trasucimi sa rukami - ktori by na beznej klavesnici nedokazali normalne pisat. Tak sa da vo Windowse zapnut "ochrana", ktora bude brat len take stlacenie klaves, ktore bude trvat napr. 0,5 sekundy alebo aj viac sekund. Cize len vtedy ti pocitac akceptuje stlacenie, ked trva dlhsi (nastaveny) cas. Pre zdraveho cloveka nepouzitelne, ale pre choreho na nezaplatenie :-)
tinagom22
01.04.16,17:43
No takže ano ,,,bolo to presne to o com pises :)Ďakujem ti pekne :)
Zaujimave je že robili kadejake testy a problem nenasli ,tak som si to vyrieslila sama vdaka tebe :)