tatkab
29.03.16,16:15
Potrebujem kúpiť 2 tablety pre decká - 6 a 11 rokov. Na cesty do auta, vlaku, aby si mohli pozerať každý svoje rozprávky a filmy, prípadne hrať nejaké piškvorky alebo solitéra. Neviem, na čo sa mám orientovať, niektoré pojmy sú pre mňa španielska dedina, a zdalo sa mi, že medzi rôznymi značkami je rozdiel v cene značný, a pritom technické parametre boli také isté. Už som hľadala na heureke, prečítala som kopu článkov, a som z toho ešte hlúpejšia, ako predtým. Nechem finančne vykrvácať, ale ani kúpiť šunt za 50 euro, ktorý po prehratí prvého filmu exne. Veľmi pekne ďakujem za dobré rady. Taťka.
creativko
31.03.16,06:30
Ja by som kupil prave tie lacne. Ak ho rozbiju nebude ti to tak ľúto, a ak sa pokazi tak mas 2 roky zaruku. Drahe mozes kupit ked budu deti starsie.
buchač
31.03.16,06:42
Doplním :

Drahé mašiny sú pre decká IBA na hrajkanie zbytočnosťou.
Nevraviac aj o tom, že vývoj ide veľmi rýchlo dopredu a za 1-2 roky je aj najmodernejšia (drahá) mašina už v podstate starou šunkou.
jslancik
31.03.16,07:47
problém je, čo na tom budú (chcieť) hrať. Solitér a piškvorky na tom môžeš hrať tak ty, ale deti chcú hrať niečo lepšie a teraz je kopec hier, ktoré sú ale náročné na hardvér. Ak ich ukecáš fakt iba na také jednoduché hry, tak kľudne ti stačí niektorý z lacnejších tabletov (včera som na aliexprese videl jeden za 9€ :)). Rozmedzie do tých 100€ za kus. čo sa týka veľkosti, tak stačí 7 či 8".
tatkab
31.03.16,18:12
Našťastie ich to ešte neberie, stačí im Candy crush. Pozriem na aliexpres. V´daka.
lujza.j
31.03.16,19:48
Len aby sa tam dala ta hra stiahnut....tiez si decko zakupilo....a hra sa tem neda stiahnut....
tatkab
26.09.16,06:42
Mali sme šťastie, hrajú len to, čo sa im stiahnuť dá.