Juraj83
31.03.16,13:02
Dobrý deň,
môžete mi prosím Vás niekto poradiť s nahrávaním programu z rádia na PC? Skúšal som nahrávať cez Winamp s kodekom streamwriter. Ten kodek, mi asi nevie nájsť rádio Devín, keď vložím URL adresu z archívu do kodeku, do kolónky : Playlist/Stream-URL: stále mi tú adresu načítava potom mi ju stopne a potom znovu načítava - stopne, a to sa deje dokola. Neviem sa z toho vôbec vysomáriť. Skúšal som aťahovať aj cez Screamer Radio, ale rádio Devín nanašlo, niektoré slovenské prehráva, ale Devín nie.

Za radu Vám veľmi pekne ďakujem .
Dodkoo
04.04.16,16:28
Stiahni si prehrávač VLC - Videolan. Po spustení menu Médium - otvoriť stream v sieti, zadať URL http://icecast.stv.livebox.sk:80/devin_128.mp3 a prehrať. Potom menu Zobraziť - Pokročilé ovládače. Pribudne ti ikonka na nahrávanie. Nahrávky nájdeš v dokumentoch adresár hudba.
Juraj83
04.04.16,17:35
Dodkoo veľmi pekne ti ďakujem, funguje to presne tak, ako píšeš. A pritom VLC mám v pc stiahnutý, zvyknem na ňom pozerať filmy, ale o tom nahrávaní som nevedel! SUPER! Vieš mi prosím ťa poradiť ešte aj s tým, ako nahrať programy z archívu? ĎAKUJEM.
Dodkoo
04.04.16,17:44
Dal som si archív, vyhľadal reláciu klikol na podcast a názov pásma odkazuje na mp3 ktorú normálne stiahneš.
Juraj83
05.04.16,11:20
Našiel som to ! ĎAKUJEM TI VEĽMI PEKNE ZA POMOC. :-D