LubicaN
15.06.06,07:24
...Včera som si upratovala špajzu a našla som tam zapadnutú tašku plnú arašidov (pravdepodobne ešte od Vianoc). Kto poradí čo s nimi - je mi to ľúto vyhodiť.

Uvažovala som že ich vylúpem, strčím v mikroténových vreckách do mrazáka a priebežne ich budem pražiť, nech mám čo po večeroch "zobkať", z čoho priberať a na čo nadávať keď mi "vojdú do zubov"... Má niekto iný nápad - je ich dosť, možno by som zobkala do ďalších Vianoc...

Ďakujem.

sgm
15.06.06,07:00
Spracuj ich čo najskôr, lebo sa Ti dajú do nich mole ..:-((( Ešte sa dá z nich urobiť aj arašidové maslo - jednoducho vylúpané arašídy rozmixuješ a uložíš do pohárov (veľa toho nebude).
Bea
bezradná
15.06.06,07:39
...Včera som si upratovala špajzu a našla som tam zapadnutú tašku plnú arašidov (pravdepodobne ešte od Vianoc). Kto poradí čo s nimi - je mi to ľúto vyhodiť.

Uvažovala som že ich vylúpem, strčím v mikroténových vreckách do mrazáka a priebežne ich budem pražiť, nech mám čo po večeroch "zobkať", z čoho priberať a na čo nadávať keď mi "vojdú do zubov"... Má niekto iný nápad - je ich dosť, možno by som zobkala do ďalších Vianoc...

Ďakujem.


Nejaký dobrý nápad by sa aj mne zišiel. Tiež mám doma arašidy, len s tým rozdielom, že tieto sú vylúpané. Mám ich zatiaľ v mrazáku. Používam ich len ku kuraciemu mäsku(www.porada.sk/t26499-jednoducha-priprava.html) ale tam ide málo.
kukučka
18.06.06,06:26
po troške pridávať do koláčov
mirka165
23.06.06,16:22
Ja by som urobila linecké kolieska, vrchnú stranu potrela bielkom, vyváľala v posekaných arašidoch a potom upiekla...je to dobré a dlho vydrží
osky
04.11.08,22:50
Spracuj ich čo najskôr, lebo sa Ti dajú do nich mole ..:-((( Ešte sa dá z nich urobiť aj arašidové maslo - jednoducho vylúpané arašídy rozmixuješ a uložíš do pohárov (veľa toho nebude).
Bea

ano aj mna napadlo to arasidove maslo,ale to nie su len arasidy!
oprazene arsidy s trochou soli pocas mixovania riedis pridavanim oleja-nalepsie arasidoveho dobry je aj panensky slnecnicovy.
idealne je ked ho pocas mixovania prilievas po "tzv.nitke"-cize tenuckym pramienkom,kym nevznikne vlacna ale nie totalne riedka masa,konzistencia je ako napr.nutela.
musi sa to pohodlne dat natriet ale nesmie to tiect.trik je v dlzke mixovania-cim dlhsie,tym sa arasidy lepsie zomelu a oleja potrebujes menej.
je to pochutka,mnam,super chuti na sendvic alebo ine biele,trochu nasladle pecivo ci croisanty.
duves
05.11.08,12:59
nebezpečné mykotoxíny (http://cec.truni.sk/virt_centrum/Local%20Settings/Temp/3.1%20Mykotoxíny.doc): sú to produkty sekundárneho metabolizmu mikroskopických húb (plesní), niektoré z nich spôsobujú veľmi ťažké akútne a chronické intoxikácie. Medzi najdôležitejšie plesne, ktorých druhy produkujú významné mykotoxíny, patria rody Aspergillus, Fusarium a Penicillium. Pleseň na potravinách obsahuje často plesňové jedy (aflatoxíny). Sú výrazne karcinogénne (rakovinotvorné), môžu vyvolať rakovinu pečene. Plesňami sú mimoriadne ohrozené potraviny z teplých krajín, ako sú arašidy...
zdroj:http://cec.truni.sk/virt_centrum/Jablkom%20proti%20rakovine/o%20rakovine.htm
Tie zabudnuté arašidy budú fakt super prospešné!