MAVEL
11.04.16,14:56
Doma mame spatny prijem radia. Len na jednom mieste hra radio perfektne. Pravdepodobne to bude izolaciou podkrovia s hlinikovou foliou...
Kedze vsak mame prijem internetu cez wifi siet (radiolan) internetoveradio seka resp. obcas hra trhane (hlavne ked nas je viac na internete)
Chcel by som si doma urobit radioserver. Ja by som potreboval nieco spolu so serverom ubuntu alebo do wifiroutra asus wl500... aby som radio mohol pocuvat na domacej sieti z vlastneho servra. naprioklad v prehliadaci zadat: ipadresaservra:port kde sa otvori webova stranka a mozem si vybrat radio, ktore chcem pocuvat (samozrejme to co chytim na antenu) Da sa taketo nieco zriadit? Co k tomu potrebujem? Dakujem
bodliak
11.04.16,13:36
tchibo predavalo wifi radio, prijimalo klasicke FM pasmo a cez wifi dalo cez internet stovky streamovanych vysielani.
MAVEL
12.04.16,09:50
pisal som tam:Kedze vsak mame prijem internetu cez wifi siet (radiolan) internetoveradio seka resp. obcas hra trhane (hlavne ked nas je viac na internete) Takze to cez internetove radio z vonkajsej internetovej sieti nechcem riesit...
bodliak
12.04.16,11:39
Nastavis buffer na 30 sekund a nebude trhat.
Dodkoo
15.04.16,07:22
Na ten ubuntu server si nainštalovať shoutcast, potom nejakú starú rádio kartu na príjem a vysielací program bude zachytávať zvuk z karty a posielať na vlastný shoutcast server
MAVEL
25.04.16,12:54
vyskusam, dakujem