Dzokaja
17.04.16,17:56
mate niekto skusenosti s umyvackou riadu pod drez? Na slovenskom trhu som nic take nenasiel. V zahranici som objavil napriklad taketo:

http://products.geappliances.com/appliance/gea-category/dishwashers?r=12&p=1&ascdesc=d&TYPE=Under+the+Sink

Objednat to zo zahranicia je vsak asi dost nakladne a hlavne tej problematike nerozumiem (som slaby vodar aj elektrikar :D). Vie niekto akokolvek poradit, na co si dat pozor, pripadne ci sa take nieco da kupit aj u nas na Slovensku?

Dakujem
jslancik
17.04.16,16:08
vlastná skúsenosť a skúsenosť väčšiny mojich známych. Malá umývačka je dobrá max. pre dvoch, ak nemávajú návštevy. A táto poddrezová vyzerá byť dokonca ultra malá.
Pre normálnu rodinu, ak sú aj dvaja, a normálne sa tam varieva, sa uživí normálna umývačka bez problémov. Prípadne ak sú v rodine ešte deti, tak o malej umývačke ani nemá zmysel uvažovať. Mám zopár takých známych, dve deti, a kúpili si úzku umývačku. už nikomu nepomôže, že to oľutovali týždeň od kúpy.
Akúkoľvek inú umývačku ako normálnu 60cm širokú a plnej výšky, neodporúčam.
buchač
17.04.16,16:12
Ak si sa pozrel na danej stránke aj na všetky obrázky, ktoré sú pri daných umývačkách, tak si si všimol ten malý priestor umývačky.
Toto sa hodí do kancelárie sekretáky, čo len šálky od kávy alebo iné maličkosti potrebuje umyť.
Ak do normálnej a klasickej kuchyne, kde sa denno denne varí, veru nič moc a v po praktickej stránke tiež žiadna výhra.
Mám aj dojem, že je tam priestor len na ten porcelán...možno sa zmestí aj nejaký menší hrniec, ale nič viac.