Marta_B
16.06.06,10:29
Môžete mi niekto poradiť ako si vyliečiť DNU?
Držím delenú stravu už 6 rokov: mäso jem asi tak raz za dva týždne, nepijem, jem len celozrnné pečivo, cvičim jogu a chodievam denne 2 km pešo. Skrátka stravujem sa zdravo. A napriek tomu, mi zistili DNU. Beriem už rok Milurit, mám bolesti prstov na nohách a pocit, že mi nič nepomáha.
Ďakujem všetkých, ktorí mi poradia.
alternativa
22.06.06,09:22
Pri dne sa sice sleduje kyselina mocova, ale skutocnou pricinou je komplexne prekyslenie organizmu. Hoci popisujes zdravy sposob zivota, mozno tu aciditu by bolo dobre este viac eliminovat. Odporucam, a to nielen pri dne, nastudovat knihu Kurt Tepperwein: Omladzujuce odkyslenie, harmonicky pomer kyselin a zasad - zaklad zdravia organizmu. Kniha je pisana zrozumitelnym sposobom pre nas vsetkych, s postupmi na odkyslenie. Stoji cca 230,-.
Marta_B
28.06.06,11:04
Ďakujem za odpoveď, pokusím sa tu knihu zohnať
evina
28.06.06,11:22
Môžete mi niekto poradiť ako si vyliečiť DNU?
Držím delenú stravu už 6 rokov: mäso jem asi tak raz za dva týždne, nepijem, jem len celozrnné pečivo, cvičim jogu a chodievam denne 2 km pešo. Skrátka stravujem sa zdravo. A napriek tomu, mi zistili DNU. Beriem už rok Milurit, mám bolesti prstov na nohách a pocit, že mi nič nepomáha.
Ďakujem všetkých, ktorí mi poradia.

Mimochodom celozrnné pečivo napomáha zvyšovaniu kyseliny močovej v krvi...
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=665