Wood Star
23.04.16,17:48
Počas prehliadania internetu vypadlo Wifi pripojenie. Neviem ako ho znovu spojazdniť. Keď som pozrela do nastavení nevedelo nájsť žiadne siete, Wifi bolo zapnuté a režim lietadlo vypnutý. Pritom druhý notebook zobrazuje nejakých sedem Wifi sietí v okolí. Skúšala som kliknúť na "Riešiť problémy" ale bez úspechu. Po reštarte počítača sa notebook tvári, že ani nevie čo to Wifi je. Po pripojení káblu internet ide bez problémov. Na druhom notebooku, tablete aj v telefóne nie je problém s Wifi pripojením. Notebook je Lenovo, operačný systém je Windows 8.
ivka70
23.04.16,15:54
Pozerala si do nastaveni HW, ako je na tom WiFi karta? Mozno odisla, mozno len jej ovladac treba preinstalovat.
Wood Star
23.04.16,16:19
A kde nájdem nastavenie HW? Windows 8 je pre mňa zatiaľ ako španielska dedina. Na svojom notebooku používam Windows 7.
sosak
23.04.16,17:14
Ak je notebook Lenovo, tak máš v ňom aplikáciu Lenovo Solution Center. Spustiť a ďalej sa riaď podľa potreby. Ukáže ti čo nie je v poriadku a ako to napraviť, obvykle je to aktualizácia a pod.
misoft
23.04.16,17:55
Tak ako vo Win 7, tak i Win8 to nájdeš rovnako.
Wood Star
27.04.16,05:14
Ďakujem za radu. Pomohlo. Keď som hľadala aplikáciu Lenovo Solution Center (ktorú som nenašla), našla som nejaký wireless tools a cez to sa mi to podarilo opraviť. :D
Taká som rada, lebo som sa bála, že odišla karta. Ten notebook som kúpila len minulý rok v decembri mame pod stromček a nechcelo by sa mi riešiť reklamáciu.