pattyo
27.04.16,15:39
Dobrý deň,
asi rok podnikám cez internet a kedže som tovar doteraz posielal na dobierku podobné záležitosti som riešiť nemusel. Teraz sa mi naskytla možnosť ísť na veľtrh outdoorovych znaciek a reprezenovať a predávať svoje výrobky. Zaujímalo by ma či na tlačenie bločkov cez virtuálnu aplikáciu postačí obyčajná laserová tlačiareň alebo je potrebné si zakúpiť fiškálnu. Za každú radu budem nesmierne vďačný.
Consultix
27.04.16,13:46
Postacuje akakolvek tlaciaren, ktore vie vytlacit formaty podporovane VRP. Standardne je to format A4.
Existuje aj riesenie, kde chalani upravili softver tlaciarne tak, ze tlaci doklad VRP na 58mm pasku cez malu termotlaciaren. Ale ak na danom mieste mas moznost tlacit cez klasicku tlaciaren, tak by to bola len zbytocna investicia.
P07
27.05.16,07:41
Stačí aj obyčajná tlačiareň ale zváž ako sa na teba bude pozerať zákazník keď mu ako doklad podáš stránku formátu A4/A5. Na viacerých veľtrhoch sa platia nemalé poplatky za pripojenie do elektrickej siete. S tou mini tlačiarňou KML-58 (http://www.minitlaciaren.sk/?str=por) čo spomína Consultix nepotrebuješ elektriku.