janoslama
29.04.16,13:59
mam problem s totuto kosackou,,MTD GOLD LINE SP 46 B ,mame ju 5rokov a v poslednom case ked ju nastartujem,tak stale pridava a ubera plyn,robi to ja ked uz je zahriata..kosacka normalne kosi,ale ked uz je zahriata mala by mal normalne otacky a stale iba po trochu ubera a pridava..karburator som vycistil,sviecka vymenena..dal som dole aj vrchny kryt a,vsetko precistil a namazal,,doteraz to nerobila,uz v jeseni mala taky divny zvuk a teraz aj po vycisteni stale to iste,mal niekto podobny problem,?
VYRIESENE...zrejme problem vyrieseny...nad nadrzkou a karburatorom su dve pruzinky,jedna dlhsia a jedna kratsia,tu dlhsiu som nechal tak a ta kratsia,vyzera to tak ze uz je trocha volna,tak som cez jedno oko pruzinky dal stahovaciu pasku a tym padom uz nieje pruzinka tak volna a nejde az nadoraz,,a uz drzi otacky ako ma....zatial to funguje,uvidim ako sa to bude chovat po nejakom case..
Aj startuje na prvy ,,šup,,predtym uz trebalo benzin nasavat aby naskocila..uvidime casom....
vulxy
29.04.16,16:40
mne to iste robi alko, podobny stroj.., na jar ked vycistim ide dobre potom za par koseni to zacne kolisat,pravdepodobne nieco okolo vzduchoveho filtra,mozno stara sviecka ...neriesim to ,kosi to...ked mas blizko servis po 5tych rokoch by nezaskodilo to cele nastelovat...
Wanci
14.06.16,10:54
Dobrý deň, mám tu istú kosačku a ako píšete, problém je pružinka o ktorej hovoríte, alebo sa môže stať, že v nádržke na benzín je veľa nečistot. . Ja som mal tento problém, skúšal som aj s pružinami hýbať a robilo to stále. Motor chvílu bežal, ale kosačka vždy zhasla. Tak som rozobral karburátor,vyfúkal. Sanie benzínu ide cez sitko ktoré tieto nečistoty zadržiavajú. To bolo celé zanesené, preto kosačka nemohla nasať benzín.

Teraz mám problém, že sa mi utrhlo lanko od pojazdu. Viete prosím Vás niekto, kde by som ho mohol objednať, kúpiť? Ďakujem. :)
viktorviktor
15.06.16,16:59
napíš čo potrebuješ, možno zoženú
http://www.novator.sk/nahradne-diely
viktorviktor
16.06.16,18:47