3aneta1
03.05.16,14:36
Dobru den potrebujem poradit.min.roku 23.7.2015 sme boli v podnajme a sused nad nami nas vytopil.slo vsetko cez Jeho poistku,bola obhliadka zatiekol mi aj TV a teraz Mi na nom odisla obrazovka.s majitelkou je tazka rec dava od toho ruky prec.neviem co teraz s tym volala som na poistovnu tak potrebujem cislo poistnej udalosti.co mam robit ak aj poistovna to zamietne?dakujem
buchač
03.05.16,12:43
To si píš, že poisťovňa zamietne - zhodí zo stola.

Televízor nie je človek, ktorý môže mať po nehode trvalé následky.
Po ďalšie....ako chceš dokázať, že príčinou nefunkčnosti televízora je práve tá voda....a hlavne po tak dlhej dobe....to by som aj rád vedieť.

Majiteľke bytu sa nečudujem...ja by som konal minimálne podobne.
---------------------------------

co mam robit ak aj poistovna to zamietne?
Ja by som si kúpil nový televízor.
buchač
03.05.16,13:01
Čerevné je zvýraznené pre debila, čo nevie čítať a pochopiť text.
bjuty smis
03.05.16,13:21
aj ked dáš 3 mínusky, stále to nemení nič na tom, že buchač má pravdu

ako si došla na to, že je to z toho zatopenia ? po 9 mesiacoch ?,
misoft
03.05.16,14:40
Tak, tak .... prišla na to po deviatich mesiacoch.... ale to predsa nie je tehotenstvo!
sosak
03.05.16,16:16
Tak toto je podľa mňa čistá špekulácia. Aby poisťovňa plnila odídenú obrazovku po vytopení po takej dlhej dobe je nonsens. To akože priamo do televízora nakvapkala voda? Však ak by do televízora natiekla voda, tak pri prvom zapnutí by vyhodilo poistky. Nechci mi nahovoriť, že za 9 mesiacov si nepozerala televízor. Moja rada je taká, že kúp si televízor.
3aneta1
04.05.16,05:14
Nemam s tym praveže žiadne skusenosti takze potrebovala som poradit kedze sme to dali opravarovi nech na to pozrie a ten nam prove dal,ze je to z vody a majitelku ked vytopilo tak som nemala taky pristup k tomu aky ma ona,ale dakujem za radu