sonahelenamaria
04.05.16,08:24
Čo je podmienkou, aby som vedela zasielať vystavené faktúry e-mailom. Účtujem aj v JU aj v PU a chcela by som VF zasielať e-mailom a nie ich vytlačiť. Ďakujem
avalik
04.05.16,06:42
1. pozriem do napovedy k programu
2. telefonat na hotlinku
3. ak sa mi nechce ani jedni z vyssie uvefenych, alebo priame asielamie emailom nie je mozne, tak si dam "vytlacit" do pdf a ten odoslem emailom
Žabinka
04.05.16,07:41
nastavíš sa na faktúru, ktorú chceš odoslať.. klik na výstupy.. klik na okno email.. otvorí sa okno s Vydaná faktúra-doplňujúci text, vyplníš čo potrebuješ, OK.. otvorí sa okno Email-text, napíšeš mailovú adresu kam to chceš poslať, OK.. otvorí sa okno mailovej pošty, ktorú používaš, a odošleš.. faktúra bude v prílohe ako .pdf, predmet je číslo faktúry..
sonahelenamaria
04.05.16,10:34
áno, postup funguje, až kým vpíšem mailovú adresu, odošlem a nič, preto nie som si istá, či cez MRP je nastavenie správne, alebo či si nemám niečo stiahnuť, alebo neviem??? Skúšam ďalej a ďakujem pekne za rýchlu odpoveď :D
Žabinka
04.05.16,10:46
prv než som ti odpovedala, som to vyskúšala, lebo doteraz som to nevyužila.. a mne to funguje presne ako som napísala.. poslala som si sama sebe faktúru.. mailovú poštu používam windows live mail.. a nič som si nenastavovala.. takže možno bude treba kontaktovať mrp..
Dav
04.05.16,11:47
Prednastavený je MS Outlook, ak to nefunguje, treba zmeniť poštového klienta alebo cestu v programe
sonahelenamaria
23.05.16,18:06
ďakujem :D