zabenka
06.05.16,12:56
Pýtala som sa o mozille a nevedela som sa poriadne vysvetliť, čo vlastne som to odklikla. Stále mi na mozille vyhadzuje toto, čo prikladám v prílohe.
Aj som už dostala sms nejaký kood, ale mňa to do firefoxu, myslím doplnky a také veci nechce pustiť. Možno my bude vedieť z vás niekto poradiť, ako by som sa prihlásila späť.
Veď ja som ten počítač nevytvárala, som už 63 ročná, žiadne heslá neviem.
Dúfam, že nezahlcujem poradu s takýmito hlúposťami, ale pre mňa to nie je hlúposť a som rada že tu ste a pomáhate. Mne určite ste pomohli už pár krát.
arizona
06.05.16,11:00
Otvor si to tam,kde mas ten obrazok a najdi si moznost odinstalovat.
Mozila tento doplnok nepodporuje,preto ho zakazala
Martuk
06.05.16,11:10
povedal by som, že tam máš nejakú škodnú. Treba prebehnúť systém nejakým dobrým softom, napr. AntiMalware bytes, Spybot Search&Destroy a im podobným. Totižto niektoré škodné dokážu samé nasťahovať a podopĺňať takýto bordel
misoft
06.05.16,11:53
Podľa priložených obrázkov - doplnok DigitalParsona je zakázaný. Práve tento doplnok môže robiť problémy s tými kódmi. Je to doplnok tretej strany a nie je Mozilla Fundation overený. Skúsiť ho odobrať. Tento doplnok je určený pre HP-čka.
Ďalej vidím, že nefunguje JAVA - poznať to podľa toho "formátovania" stránky (ide len v základnom html).
Čo sa "zabezpečenia týka - skúsiť v Nástroje - Možnosti - Spresnenie pod Certifikáty mať nastavenie Žiadosti = Vždy sa opýtať. Ak to nebude fungovať, nastaviť na Vybrať automaticky.
Takto to mám ja:
zabenka
06.05.16,12:02
mám HP počítač
misoft
06.05.16,12:03
Ako som predpokladal podľa doplnku. A ešte istotne máš aj snímač odtlačkov.
V tom prípade po odobratí to bude potrebné znova nainštalovať. http://forum.notebookreview.com/threads/digitalpersona-firefox-3-5-solution-from-hp-support.423332/
zabenka
06.05.16,12:25
No, asi si s tým sama neporadím. Podľa tvjho obrázku to mám tak isto ako ty. A tú anglickú stránku, musím si najskôr poprekladať niekde, lebo mi vymazalo aj doplnok translátor
zabenka
06.05.16,13:38
Ešte doplním. Napísalo mi kód chyby ak tomu niekto rozumie: Kód chyby: SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER
misoft
06.05.16,15:09
Kabaka123
06.05.16,16:11
alebo MB.... to už sme radili..., ale či sa pc preskenoval proti vírom nevieme...