zabenka
15.05.16,08:09
Mám stále nevyriešený problém s tou mozillou, to som vyriešila so stiahnutím chrome-kašlem na mozillu, chrome je tiež fajn. No ale včera z ničoho nič mi prestalo ísť skype. Nejde sa prihlásiť, tam, kde sa prihlasuje mi nahodí smailíka ktorý roní slzy.
Aj som skype preinštalovala, ale stále rovnako, skype nenahodí kolonku prihlássiť sa.
Keď som ho preinštalúvala, vyhodilo mi tabuľku ""filterwindovs smartScreen je nedostupný. Ale wifi mi ide, som na počítači. Už som z toho počítača zúfalá.
Ale to je tak keď si starý a nevzdelaný, zaklikneš na skúšku hocičo a potom nevieš ani čo..
Neviete ako na to? To skype je jediná moja radosť, vidieť rodinu.
Ďakujem vám
zabenka
15.05.16,06:17
už som dnes prefŕkala všetkým možným aj eset som sustila kontrólu a nič sa nepolepšilo
zabenka
15.05.16,06:21
Ja internet expoler vúbec nepoužívam a wifina mi ide, čiže aj internet.
Ale si idem preinštalovať ten internet expoller
Kabaka123
15.05.16,06:27
čo som si prečítlala... tak so skype sú teraz vo všeobecnosti problémy
nuž zataľ som Ti nepomohla, zaujimavé, že Ti vyhadzuje ten smartscreen, nakoľko nepoužívaš internet explorer, pravdepodobne to bude mať niečo s bezpečnosťou...
zabenka
15.05.16,06:32
ale, skúsila by som si preinštalovať ten explorer, ale neviem ktorý, keď mám osmičku a tam už ponúkajú na 8,1 verziu, bojím sa nech zas niečo neninštalujem, čo nie je dobré nawin 8
zabenka
15.05.16,07:19
No, poviem vám, pomohli ste mi. Skype naskočilo,aScreen nev nájsť, aby som ho otvorila, lebo ma opäť upozornilo, že mi on bráni. Neviem sa k nemu dostať .A ĎAKUJEM VáM
zabenka
15.05.16,07:34
tak, už som našla a vypla ten smart screem. dakujem vám
misoft
15.05.16,07:50
Ja len malú poznámočku. Na Skype mám nastavené automatické prihlasovanie. A keď sa Skype aktualizuje (čo je prakticky NOVÁ inštalácia Skype na miesto starej verzie, ktorú prepíše), pýta prihlásenie. A vtedy sa i mne "točí a točí" a tůdle milé nudle :D. Ja vtedy dole (vpravo) dám Ukončiť. Skype sa zavrie. A potom len dám cez ikonu na ploche /rýchle spustenie Skype - a tá potvora sa odrazu prihlási sama.

Takže nabudúce po aktualizácii tento postup: ak bude žiadať prihlásenie po aktualizácii - vpravo dole PTM klik na notifikačnú ikonku Skype a Ukončiť. Potom buď cez Štart na Skype, alebo z plochy na Skype ikonu a malo by sa samo prihlásiť.
V Skype si však nastaviť: Nástroje - Možnosti - Všeobecné nastavenia - aktivovať Prihlásiť ma pri spustení Skypu.
A problémy nebudú.
Kabaka123
15.05.16,16:52
VYRIEŠENÉ


no to som chcela presne poradiť, aby si skúsila vypnúť smart screen... som rada, že to funguje
zabenka
16.05.16,06:08
Ano. Vyriešené.Neviem , čo to vyriešilo. Či aktualizácia toho exploreru, či odblokovanie toho smartSceenu.. Beží to a je to fajn. Pomohli ste mi.
Na túto poradu prídem vždy, keď si neviem rady s počítačom a skoro vždy mi dobre poradíte.
Ďakujem že ste.ďakujem