pani111
05.06.16,13:25
Dobrý deň,viete mi poradiť?Po rozvode z ex-manželom sme sa vysporiadali z predajom 3-izbového bytu v Bratislave.Nasťahovala som sa do rodinného domu na dedinu k vtedy ešte priateľovi z mojimi dvomi zdravotne postihnutými dcérami ktoré doma opatrujem.Keď že dom si vyžadoval už celkovú rekonštrukciu strechy,som navrhla ,priateľovi keď že mám teraz už dostatok sumy z uvedeného predaja bytu,dom zrekonštruovať aj z nadstavbou podkrovia.Vybavila som mu projektanta aj povolenie na rekonštrukciu aj zaplatila.Následne po schválení povolenia hľadala vhodnú stavebnú firmu k realizácii uvedenej rekonštrukcii.Počas realizácii sme sa zosobášili a ešte sa dokončuje následne bude treba aj kolaudovať.Ale na katastri nehnuteľností v liste vlastníctva je majiteľom iba môj už manžel,dá sa dodatočne dopísať zmena,spolumajiteľka?Za každú informáciu či radu veľmi pekne ďakujem,z pozdravom pani111
arizona
05.06.16,12:25
Da sa to,ak bude s tym suhlasit tvoj manzel. Lebo ty si vlastne investovala do cudzej nehnutelnosti...

mrk sem,tu najdes rady : http://www.porada.sk/t27861-lv-list-vlastnictva-nehnutelnosti-doplneny-o-manzelku.html