Dušan Štefánek
13.06.16,16:22
Dnes som si obnovil PC do tovarenských nastaveni ale len tou základnou funkciou tak že som si nechal osobné údaje. Od vtedy reporoduktory nevydávajú zvuk a ani ich PC neregistruje ako že su pripojené, ale ked pripojím sluchadlá tie idú hned. Ovladače som nainštaloval. Aby som bol presný " nie sú zapojené žiadne reproduktory ani sluchadlá". WIN 10
misoft
13.06.16,14:42
Málo údajov. Aké továrenské nastavenia, aký OS? Máš aktuálne ovládače na daný OS? Pokiaľ si prechádzal na W10 - odporúča sa zálohovať svoje dáta a vykonať ČISTÚ inštaláciu OS.
Dušan Štefánek
13.06.16,14:46
windows 10 neprechádzal som na nový WIN len so ho obnovoval na továrenské nastavenia, ovládače su aktuálne ,
misoft
13.06.16,14:55
Aktualizácie sú všetky? Mimochodom - skontroluj si nastavenia zvukového zariadenia a ktoré je ako predvolené.
Dušan Štefánek
13.06.16,15:50
Práve som si požičal externu zvukovu kartu a cez nu mi zvuk na reprakoch ide čo to pre mna znamená ?
misoft
13.06.16,16:47
Len to, že ext. zvukovka cez USB dostáva signál a dáta cez USB a nie cez zbernicu v PC. Inými slovami - dostáva zdroj inou cestou.
pedro.valkovic
23.06.16,07:22
hľadaj Control Panel je tam množstvo ikon, najdi skupinu Sound alebo niečo so ovladačmi ktoré ako tvrdíš si nainštaloval a precízne to nastav... prípadne si prever v BIOS-e či si zapol/nevypol zvuk z MB