Vicino
17.06.16,21:25
Prehrávač DVD do 40€ ktorý má usb prípojku na externú pamäť a pritom pozná veľa video formátov. Mám externý 1,5 T - a vraj niektoré prehrávače také pamäte neberú. Poraďte. V Heureke sa také údaje neuvádzajú.
Chobot
17.06.16,23:07
Nezrozumiteľne položená otázka. Čo je to "signál z USB externých pamätí"? Aký signál máš na mysli?

Konkretizuj, čo potrebuješ dosiahnuť.
Vicino
18.06.16,05:49
No dobre - presnejšie - filmy na 2T externom disku - možnosť pozerania na analógovom televízore na chate. Preto chcem radu, ktorá z toho množstva ponúk je najlepšia - najradšej ten, kto niečo také už vlastní - lebo aj moja 3D Lg nevie čítať asi tak tretinu filmov, čo mám.
Chobot
18.06.16,21:44
Stále treba upresnenie. V akom formáte sú tie filmy? Boli nahrávané na nejakej TV?

Lebo napr. aj ja mám priamo k TV pripojený externý USB disk a nahrávam na neho filmy priamo z TV. Takto nahrané filmy sú ale kódované televízorom, preto sa dajú prehrať iba na tom TV, kde boli nahrané. Dokonca ani PC ich nedokáže prehrať.

Ak sú to filmy, ktoré boli nahrané, resp. skopírované vo formáte .avi, .mpg alebo inom bežnom videoformáte, tak potrebuješ zariadenie, ktoré dokáže prehrať tieto formáty a zároveň má analógový výstup na TV (kompnent, kompozit a pod.) . Prvé, čo mi napadá je multimediálny prehrávač. Napr. takýto:

https://www.alza.sk/evolveo-delta-hd-d3999105.htm?catid=18851870#foto

Podľa popisu by mal byť schopný prehrávať mediálne súbory aj z externého disku. Treba si len overiť, či dokáže napájať externý HDD, alebo či ten HDD potrebuje vlastný zdroj.
Vicino
19.06.16,05:49
Asi nemám inú možnosť ako niečo také. Tie filmy - sám dobre vieš, že človek je rád, keď vôbec niečo stiahne - teda tie formáty sú rozličné. Niekedy však vôbec nefunguje zvuk, resp. po pár sekundách film padne - hoci v počítači ide až do konca. A brať kvôli tomu veľký počítač na chalupu ... Kúpim niečo také ako je tá Delta ... dík.