Aďo Fiľo
13.07.16,18:10
Som v zložitej situácii s bratom sme vlastnili viacero FB stránok, no on tam pridal svojho ,,kamaráta". Na stránkach nastavali často zmeny v spravovaní... až nakoniec sme prišli o prístup k tým stránkam (no brat sa svojho ,,kamaráta" zastáva a mlčí) Prosím je tu niekto čo sa vyzná a vie mi pomôcť? Na Facebook som písal 2 krát a stále mi prišla rovnaká odpoveď ( len skopírované frázy) a linky na community standards. S tým že mám kontaktovať admina stránky nech ma vráti (čo je zbytočné) písal som cez tento formulár https://www.facebook.com/help/contact/?id=167646843343666&__mref=message_bubble
Prosím Vás poradte mi ako sa priamo skontaktujem s Facebookom aby mi admin vlastnými slovami odpovedal a pokúsil sa vyriešiť moju situáciu. Tie stránky sú roky budované, kto vie pochopí a nemôžem dopustiť aby mu zostali. Dakujem za pomoc
misoft
13.07.16,16:27
Ale to si si pomýlil fórum. Tu predsa nemáme odkazy, adresy a kontakty adminov na FB.
Ak máš problém - rieš to cez support FB.
Aďo Fiľo
13.07.16,16:40
nepochopil si ... ja nechcem kontakt v tom zmysle že nejaký email.... ale ako riešiť situáciu... a asi si nečítal čo som písal
betka631
13.07.16,18:16
ak brat pridal niekoho na stránku a urobil z neho administrátora, tak ten vás kľudne mohol dať preč z administrátorstva stránky, nakoľko ste boli rovnocenní...to je základná chyba, ktorú admini na strankách FB robia...facebook toto riešiť nebude...máš možnosť napísať tomu adminovi správu priamo na stránku (predpokladám, že ťa bude ignorovať) a taktiež môžeš kontaktovať FB cez Centrum pomoci https://www.facebook.com/help/131719720300233?locale=cs_CZ ale osobná moja skúsenosť, nie síce s mojou stránkou, ale so stránkou priateľky, kde sme sa viaceré adminky spojili a kontaktovali FB, s tým, že jej bola ukradnutá stránka, je taká, že nepochodíš....jednoducho FB to ignoruje a nepomôžeš si...
Aďo Fiľo
13.07.16,18:31
no ja viem že urobil chybu :( a to centrum pomoci je k čomu ved to je len teoria ...to nerieši sitáciu aj tak dakujem za odpoved
buchač
13.07.16,19:18
Ja zasa nechápem niečo iné.

Book Fasov je sociálna sieť...respektíve v jej počiatkoch bola.
Tam sa dávali nejaké fotečky, kecalo sa a podobne...
Postupom času sa to zvrhlo až tak, že firmy si začali vytvárať stránky a obťažovať jednotlivcov...reklama na každom kroku...vyhadzuje ešte aj takých možných priateľov, že je to až hrúza.

Otázka znie, že na kerú máriu ste sa realizovali...
...a dať oprávnenie spravovať stránku niekomu inému ???
To je ako keby si ponúkol svoju ženu (priateľku - priateľa = podľa orientácie) k dispozícii jak nejakú prostitjutku.


P.S.:
Fejs je proste fejs.....ujovina na kvadrát a to celé na n-tú.
Som síce registrovaný...ale len z praktických dôvodov. Medzi tými priateľmi mám fakt len priateľov (dvoch) a členov rodiny (5).

...a poďte teraz do mňa...;)