Ovetš Alednok
18.07.16,11:13
Zdravim, mam klimatizaciu znacky EWT, ak ju zapnem do elektriky tak mi automaticky zacne fungovat na 23 stupnov. Ak chcem teplotu zmenit, klimatizacia nereaguje na ovladac, nemozem ju dokonca ani vypat cez ovladac, len vytiahnutim zo zasuvky. Ovladac je pravdepodobne funkcny, vymenil som baterie, infra diodu som tiez kontroloval a svieti... Moze byt chyba v klimatizacii? Mate niekto podobnu skusenost? Da sa teplota zmenit dako manualne? Volal som v servis ale mozu prist az o 3 dni ....
Poola
18.07.16,13:36
skus klimatizaciu vypnut a zapnut na vnutornej jednotke manualne, je tam vypinac, ktory potlacis. Ak by sa ti klimatizacia nedala vypnut ani na vnutornej jednotke, v tom pripade je chyba vo vnutornom klima zariadeni - v riadeni jednotky.
U nas na prevadzke je ta ista zavada ako mas, obluhujeme to zapnutim a vypnutim istica. Teplota sa neda zmenit manualne, mozes mat len na 23 stupnov, ako je to nastavene od vyrobcu.
misoft
18.07.16,13:42
A čo takto sa pozrieť do návodu? Máš ho predsa, nie? Ak nemáš, nájdi a stiahni. Každé zariadenie s DO sa dá ovládať i manuálne.
Ovetš Alednok
18.07.16,14:54
Ziadny vypinac tu nevidim, to je niekde vo vnutri? Resp musim nieco snat dole?
Ovetš Alednok
18.07.16,14:55
No to je teda rada. Na klime nie su ziadne tlacidla a pochybujem ze ich dal vyrobca niekde do vnutra ...
misoft
18.07.16,19:12
A čo takto napísať presný typ tej klimatizácie? AWT (výrobca) vyrába viaceré typy, alebo máme použiť krištáľovú guľu?
peterkos2
18.07.16,20:04
Som presvedčený,že to je veľmi dobrá rada.Na starších klímach bývali prepínače,kde sa to dalo navoliť.Bývali pod predným panelom po jeho odklopení-ako keď ideš vytiahnuť filtre
misoft
18.07.16,20:07
On to "nepochopil". Veď sú zariadenia, ktoré "nemajú" žiadne ovládacie prvky a len DO - a odrazu nefunguje? Oni totiž tie ovládacie prvky majú, len sú umiestnené tak, aby neboli viditeľné. No a Števko sa nepozrel riadne....asi.... frflať dovolil si....:D