Vladimír Tomka
24.07.16,12:30
problem s prihlasenim mam vyplnene prihlasovacie udaje samozrejme spravne a ihned po prihlaseni skype ho odhlasi a znovu pyta zadat len heslo a takto dokola uz som skusal aj obnovu zabudnuteho hesla na nete prihlasenie ok a v aplykacii skype tento problem.
karakul
24.07.16,11:37
... skús na inom počítači / zariadení sa prihlásiť - ak to pôjde, prihlasovacie údaje sú správne...a chyba bude inde
misoft
24.07.16,12:29
Niekoľko možností:
A) poškodený profil - zmazať všetko v C:/Documents & Setting/menoúčtuvPC/AppData/Roaming/Skype/zložka pirhlasovacie_meno_Skype - pozor, príde sa o všetky kontakty, históriu, chaty, nastavenia..... A znova sa pokúsiť prihlásiť.
B) blokovanie firewallom - skontrolovať v Ovládací panel-Windows Firewall-Povoliť funkciu.... a tam skontrolovať, či je uvedené Skype a či má označené povolenie - oba Domáca i Verejná
C) automatické prihlasovanie - pokiaľ máš nastavené automatické prihlasovanie - stačí (i keď odhlási) - dole vpravo klik na ikonku Skype PTM a vybrať "Ukončiť" - potom skúsiť znova spustiť Skype a malo by sa prihlásiť.

P.S. Dávno som už neinštalova Skype, ale kedysi bola možnosť pri prvej inštalácii navoliť prihlásiť automaticky a Spustiť pri spustené Windows. Potom ak bude prihlásený - stačí len Ukončiť. Prihlásenie stále zostane, ale Skype sa ukončí (i s prihlásením).
Vladimír Tomka
24.07.16,16:23
Dakujem za rady ale stale to iste na webe skype sa s prihlasovacimi udajmi prihlasim bez problemov ale appka skype po zadani prihlasovacich udajov sa prihlasi ale vzapeti aj odhlasi no proste je v zadavacom prihlasovacom okne .
karakul
24.07.16,18:27
... nakoniec mám dojem, že nejde o Windows Skype, ale že "aplykacii skype" znamená apk v telefone...
misoft
24.07.16,21:48
Tiež je to možné.... on to ani neupresnil. I keď aplikácia a program - dalo by sa povedať jedno a to isté.....rozdiel je len v tom, kde.....
bodliak
25.07.16,02:42
Nemáš náhodou starú verziu ?
Vladimír Tomka
25.07.16,21:03
Vyriesene ,mal som v nastaveniach uctu skype spustene prepojenie s uctom Microsoft tak som ho zrusil a skype ide ako ma ist . Skype mam na notebooku no a mozno som sa aj zle vyjadroval ze je to apka tak sa omluvam a dakujem vsetkym za odpovede.Este verzia je posledna vzdy ked je aktualizacia tak Skype aktualizujem . Cawte Vlado .